Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 lipca 2022, 17:05

Symulator koszenia trawy od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można odebrać za darmo grę Lawn Mowing Simulator. Tytuł pozostanie bezpłatny do 4 sierpnia.

[Aktualizacja] Lawn Mowing Simulator można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Unrailed!.

Przez całe minione siedem dni użytkownicy platformy Epic Games Store mieli okazję wybrać się na front wschodni I wojny światowej oraz poprowadzić swój własny sklep w świecie fantasy z różnymi dodatkowymi atrakcjami dzięki bezpłatnemu egzemplarzowi gry Tannenberg oraz pakietowi upominków do Shop Titans. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, obie te pozycje możecie odebrać jeszcze do godziny 17:00. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępnione za darmo zostanie Lawn Mowing Simulator.

Symulator koszenia trawy od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1

 

Lawn Mowing Simulator od studia Skyhook Games, jak sam tytuł wskazuje, jest symulatorem koszenia trawników. Jego akcja toczy się w Wielkiej Brytanii, gdzie jako osoba zawodowo zajmująca się dbaniem o trawniki przechodzimy od zlecenia do zlecenia i powoli rozwijamy swój biznes, kupując coraz lepszy sprzęt itp.

Sama mechanika przycinania trawy jest w rzeczonym tytule bardziej skomplikowana, niż się może początkowo wydawać. Przed przystąpieniem do pracy należy między innymi sprawdzić rzeźbę terenu na danej działce i samodzielnie ustawić wysokość noża, z kolei w trakcie koszenia trzeba regularnie dolewać paliwa do baku. Ponadto w trudnodostępnych miejscach w ruch musi pójść podkaszarka umożliwiająca przystrzyżenie trawy również w rogach czy pod drzewami i krzewami.

Pecetowa wersja Lawn Mowing Simulator może się pochwalić średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 69/100 (na podstawie 7 recenzji). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Lawn Mowing Simulator na platformie Epic Games Store

Lawn Mowing Simulator będzie można odebrać na platformie Epic Games Store do 4 sierpnia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja (bądź pozycje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej