Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 lipca 2022, 17:24

Games with Gold na sierpień 2022 - Saints Row 2 i trzy inne gry

Microsoft podzielił się tytułami gier, które użytkownicy konsol Xbox odbiorą w ramach oferty Games with Gold w sierpniu 2022 roku.

Microsoft zaprezentował cztery tytuły, które w przyszłym miesiącu będzie można odebrać w ramach usługi Games with Gold. 1 sierpnia udostępnione zostaną dwie pozycje. Pierwszą z nich jest przygodówka pozwalająca nam pokierować kocią kawiarnią Calico, a drugą leciwa już gra akcji Saints Row 2. W połowie miesiąca natomiast pojawią się dwuwymiarowa platformówka ScourgeBringer oraz skradanka Monaco: What's Yours Is Mine.

Tutaj kupisz Xbox Game Pass Ultimate

Games with Gold w sierpniu 2022

  1. Calico – od 1 do 31 sierpnia (Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  2. ScourgeBringer – od 16 sierpnia do 15 września (Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  3. Saints Row 2 – od 1 do 15 sierpnia (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X|S)
  4. Monaco: What’s Yours is Mine – od 16 do 31 sierpnia (Xbox 360, Xbox One oraz Xbox Series X|S)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej