Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 lipca 2022, 17:00

Pierwszowojenna strzelanka dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie pozycje – Tannenberg oraz pakiet dodatków do Shop Titans. Będzie można je odebrać do 28 lipca.

[Aktualizacja] Tannenberg i pakiet dodatków do Shop Titans można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Lawn Mowing Simulator.

W ubiegłym tygodniu na platformie Epic Games Store pojawiła się opcja odebrania darmowego egzemplarza Wonder Boy The Dragon’s Trap, czyli remake'u klasycznej platformówki z 1989 roku, a także pakietu dodatków do gry Idle Champions of the Forgotten Realms. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to wciąż możecie zdobyć te pozycje do godziny 17:00. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią udostępnione zostaną Tannenberg oraz pakiet dodatków do Shop Titans.

Tannenberg jest opracowaną przez studio Blackmill Games pierwszoosobową strzelanką nastawioną na zabawę wieloosobową, która stanowi kontynuację Verdun z 2015 roku. Akcja toczy się na froncie wschodnim I wojny światowej. Tytułowy Tannenberg to miejsce bitwy, która odbyła się tam między wojskami Imperium Rosyjskiego i Cesarstwa Niemieckiego.

W trakcie zabawy gracze (których na jednej mapie może być naraz maksymalnie 64) mają okazję wcielić się w żołnierzy zwaśnionych frakcji, toczących starcia w zróżnicowanych rejonach Europy Środkowo-Wschodniej. Twórcy położyli duży nacisk na realizm. I nie chodzi tutaj tylko o śmiertelność na polu bitwy. Z fotograficzną wręcz dokładnością odwzorowano zarówno mundury, jak i uzbrojenie wykorzystywane przez żołnierzy.

Na platformie Metacritic pecetowa wersja Tannenberga ma średnią ocen na poziomie 69/100 (na podstawie 15 recenzji). Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Tannenberg na platformie Epic Games Store

Shop Titans z kolei jest darmową grą RPG z elementami strategii ekonomicznej, stworzoną przez specjalizującą się w produkcjach mobilnych ekipę Kabam. Rozgrywka polega na prowadzeniu własnego sklepu w mieście fantasy. Do naszych obowiązków należy m.in. dekorowanie ścian obrazami, kładzenie dywanów, stawanie rzeźb i parawanów, wieszanie półek, a także zdobywanie asortymentu. W tym ostatnim celu musimy udawać się do lochów pełnych potworów, z którymi ścieramy się w systemie turowym. Aby mieć z nimi szanse, konieczne jest zebranie drużyny. W jej skład mogą wchodzić postacie należące do 18 różnych klas.

Rozdawany przez Epic Games Store pakiet dodatków jest wart, według oficjalnych informacji, ponad 100 dolarów i składa się m.in. z elementów dekoracyjnych, tokenów premium oraz materiałów do wytwarzania. Wszelkie szczegóły znajdziecie, klikając w link poniżej.

Shop Titans na platformie Epic Games Store

Zarówno Tannenberg, jak i pakiet dodatków do Shop Titans będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 28 lipca. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej