Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2011, 14:14

Wieści ze świata (Dawn of War II, Super Street Fighter IV, Michael Jackson) 8/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o jeszcze jednym sukcesie Michaela Jacksona, premierze dodatku do Dawn of War II: Retribution, a także nowej odsłonie cyklu Harvest Moon. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o jeszcze jednym sukcesie Michaela Jacksona, premierze dodatku do Dawn of War II: Retribution, a także nowej odsłonie cyklu Harvest Moon. Zapraszamy do lektury.

Comedy Central/Spike TV

Stacje telewizyjne Comedy Central i Spike TV powołały do życia studio 345 Games. Zajmie się ono developingiem szeregu pozycji bazujących na markach grupy MTV Networks Entertainment (m.in. MANswers i South Park). Pierwsze z nich trafią do sprzedaży cyfrowej latem tego roku. Będą nimi gry akcji Deadliest Warrior: Legends oraz Ugly Americans: Apocalypsegeddon, dedykowane Xboksowi 360 i PlayStation 3.

Michael Jackson: The Experience

Firma Ubisoft poinformowała, że gra muzyczno-taneczna Michael Jackson: The Experience na Wii, PSP i Nintendo DS znalazła na całym świecie trzy miliony nabywców. Niewątpliwie w sukcesie tej niezbyt udanej produkcji duży udział miało nazwisko zmarłego w 2009 roku Króla Popu.

Wieści ze świata (Dawn of War II, Super Street Fighter IV, Michael Jackson) 8/04/11 - ilustracja #1

Dawn of War II: Retribution

Dodatek DLC Dark Angels Pack zadebiutował w ofercie serwisów dystrybucji cyfrowej (Steam, Direct2Drive i GamersGate), gdzie kosztuje od 5 do 5,99 euro (20-24 złote). Warto jednak odnotować, dla wszystkich nabywców kolekcjonerskiej edycji rozszerzenia Retribution jest on darmowy. Wraz z dodatkiem firma Relic Entertainment opublikowała nową, bezpłatną aktualizację swojej gry.

Harvest Moon: The Tale of Two Towns

Japońskie studio Natsume zapowiedziało nową odsłonę cyklu Harvest Moon. Harvest Moon: The Tale of Two Towns trafi na Nintendo DS i 3DS-a. W produkcji wcielimy się standardowo w początkującego rolnika, podejmującego próbę zapanowania nad zapuszczoną farmą. Kolejne szczegóły na jej temat poznamy w trakcie czerwcowych targów E3.

Super Street Fighter IV

Konsolowe wersje bijatyki Super Street Fighter IV otrzymają wkrótce nowy dodatek DLC, poszerzający liczbę wojowników o cztery nowe twarze znane z edycji arcade. Będą to: Yun, Yang (Street Fighter III), Evil Ryu oraz nowa postać o imieniu Oni. DLC zostanie najprawdopodobniej wydane 24 czerwca, choć data ta nie została dotąd potwierdzona przez firmę Capcom.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Prey 2

Dead Island

Trackmania 2

Amy

RIFT

Sniper: Ghost Warrior

World of Tanks

White Knight Chronicles: Awakening of Light and Darkness

UFC Personal Trainer

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Red Faction: Armageddon - Kara Trailer

L.A. Noire

Duke Nukem: Critical Mass

Elements of War

Mortal Kombat - Shang Tsung Story

UFC Personal Trainer

Duke Nukem Forever - kobiety Duke'a

Anomaly: Warzone Earth

Operation Flashpoint: Red River – kulisy produkcji #2 (PL)

inFamous 2 - Quest4Power

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry