Nowe DLC do Dawn of War II: Retribution w przyszłym tygodniu

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników gry Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution. THQ ogłosiło datę premiery nowego DLC o nazwie The Dark Angels Pack. Zawartość do pobrania można będzie zakupić 6-tego kwietnia, za cenę 7,50$ (ok. 21zł).

Tomasz Czajka

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników gry Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution. THQ ogłosiło datę premiery nowego DLC o nazwie The Dark Angels Pack. Zawartość do pobrania można będzie zakupić 6-tego kwietnia, za cenę 7,50$ (ok. 21zł).

Rozszerzenie wprowadza do gry oddziały zakonu Dark Angels, które można wykorzystać w rozgrywkach sieciowych. W skład DLC wejdzie osiem nowych modeli dla najważniejszych jednostek oraz dwa schematy kolorystyczne: ciemnozielone stroje dla wszystkich żołnierzy i pojazdów oraz zbroje w kolorze kości słoniowej dla Terminatorów Dark Angels. Ponadto wraz z instalacją DLC jednostka The Force Commander zostaje zastąpiona przez Dark Angels Company Master, wyposażonego w charakterystyczny skrzydlaty hełm, natomiast oddział Tactical Marines zostanie przyodziany w szaty zakonne z symbolem Kapituły.

Nowe DLC do Dawn of War II: Retribution w przyszłym tygodniu - ilustracja #1

Elementy charakterystyczne dla Dark Angels pojawią się również w zmienionym wyglądzie Scout Squad, Assault Marine Squad oraz Terminatorów. Także pojazdy Space Marines zyskają odmienną stylistykę, w celu odróżnienia od standardowych jednostek.

Ponadto zgodnie z naszą zeszłotygodniową zapowiedzią, tego dnia ukaże się również drugie, darmowe DLC wprowadzające 12 nowych osiągnięć związanych z przeznaczonym do multiplayera trybem survival o nazwie Last Stand.

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution to drugie samodzielne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego opartej na futurystycznym uniwersum Warhammer 40,000. Więcej o grze możecie przeczytać w naszej recenzji (ocena: 8/10).

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

PC
po premierze

Data wydania: 1 marca 2011

Informacje o Grze
8.2

GRYOnline

8.2

Gracze

8.9

Steam

OCEŃ
Oceny
  • Relic Entertainment
  • THQ
  • PC
Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
24
25

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2011-04-01
10:24

Arakin Legionista

Wiadomości źródłowe pochodzą z wczoraj, więc raczej nie jest to dowcip :)

Komentarz: Arakin
2011-04-01
11:13

zanonimizowany157527 Junior

Identyczne wiadomości są na oficialnej stronie z wcześniejszą datą tak że to nie żart. Chociaż zgodzę się z tym, że cena jaką podano za kilka nowych modeli jest nieco wygórowana i może być nazwana żartem.

Komentarz: zanonimizowany157527
2011-04-01
11:28

kil69 Senator

kil69
😁

To, ze będzie DLC za free z Last Stand jest pewne i to fake nie jest co do tego DLC za 7 euro to nie wiem. Ja traktuję wszystkie dzisiejsze newsy jako jeden wielki fake :P

Komentarz: kil69
2011-04-01
12:18

cRaven Generał

cRaven

Ciekawe czy ten kreatywny żarcik został wysmażony przez GOl czy THQ:)

Komentarz: cRaven
2011-04-01
18:48

Lothers Senator

Lothers

No fajnie, tylko, że takie coś powinno być za darmo. Jakoś modderzy mogą i to o wiele lepiej. Wstyd THQ.

Komentarz: Lothers

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl