„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Call of Duty: Black Ops, darmowych utworach z soundtracka nail’d, sprzedaży 100 milionach egzemplarzy gier z serii FIFA, a także wdrożeniu płatnych przedmiotów do Warhammer Online. Zapraszamy do lektury.
„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Call of Duty: Black Ops, darmowych utworach z soundtracka nail’d, sprzedaży 100 milionów egzemplarzy gier z serii FIFA, a także wdrożeniu płatnych przedmiotów do Warhammer Online. Zapraszamy do lektury.
Premiera Call of Duty: Black Ops nie będzie jedynym debiutem zaplanowanym na 9 listopada. Tego samego dnia do sprzedaży trafi także cyfrowa wersja oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry studia Treyarch,skomponowana przez Seana Murray’a (autora soundtracka do Call of Duty: World at War). W jej skład wejdzie 30 wysokiej klasy utworów. Sprzedaż ścieżki dźwiękowej będzie się odbywać m.in. za sprawą serwisu iTunes.
Firma Deep Silver, wydawca gry wyścigowej nail’d (PC, X360, PS3), poinformowała o darmowej publikacji pierwszego z pięciu utworów współtworzących obszerną, metalową ścieżkę dźwiękową produkcji polskiego studia Techland. Jest nim kawałek o tytule Decimator, który możecie pobrać z tego miejsca. Kolejne cztery kompozycje zostaną udostępnione do końca przyszłego tygodnia za sprawą oficjalnej strony nail’d na Facebooku. Premiera pełnej wersji nail’d przewidziana jest na końcówkę tego miesiąca.
Firma EA Sports poinformowała, że wszystkie dotychczasowego odsłony serii piłkarskiej FIFA (zapoczątkowanej w 1993 roku) sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy, czyniąc ją najpopularniejszym cyklem sportowym w historii rynku elektronicznej rozrywki (ostatnia część trafiła już do sklepów w nakładzie 8 milionów egzemplarzy). Przy okazji przedstawiciele producenta przypomnieli o debiucie darmowej aktualizacji dla odsłony FIFA 11 w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, uzupełniającej grę o tryb Ultimate Team.
Serwis Kotaku donosi, że firma Microsoft rozpoczęła beta testy Full House Poker – nowej gry sieciowej, przeznaczonej dla użytkowników Xbox Live. Z dostępnych informacji wynika, że produkcja będzie standardowym przedstawicielem gatunku, pozwalającą rywalizować tysiącom posiadaczy Xboksa 360 i wygrywać im różnego rodzaju nagrody.
Na łamach oficjalnego bloga PlayStation opublikowane zostały szkice oraz grafiki prezentujące Zaginioną Atlantydę – jeden z poziomów gry God of War II (PlayStation 2 – 2007 rok), który w związku z intensywnymi zmianami ostatecznie nie został zaimplementowany w pełnej wersji drugich przygód Kratosa. Na podanej stronie znajdziecie również komentarz głównego projektanta lokacji, Jonathana Hawkinsa.
Firma Bioware Mythic zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży specjalnych przedmiotów dedykowanych osobom grającym w grę MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning. Ich ceny kształtują się na poziomie od 4,99 dolarów (tokeny uprawniające do nabycia trofeów) do 19,99 dolarów (transfer pojedynczej postaci na inny serwer). Pełną listę znajdziecie na łamach oficjalnej strony internetowej WAR-a, z kolei zakupów możecie dokonać na EA Store.

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...
Scooby-Doo! and the Spooky Swamp
...a także najnowsze filmy z gier:
James Bond 007: Blood Stone - film startowy
Need For Speed: Hot Pursuit - Seacrest
Lord of the Rings Online za darmo! Gramy!
GRYOnline
Gracze
Steam

Autor: Piotr Doroń
Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.