Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2010, 10:59

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Torchlight, Borderlands) 28/10/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze darmowej gry MMO Vindictus, twórcy ścieżki dźwiękowej do nowej odsłony Assassin’s Creed, nowej łatce do Borderlands, a także tymczasowej obniżce ceny Torchlight. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze darmowej gry MMO Vindictus, twórcy ścieżki dźwiękowej do nowej odsłony Assassin’s Creed, nowej łatce do Borderlands, a także tymczasowej obniżce ceny Torchlight. Zapraszamy do lektury.

Vindictus

Firma Nexon America poinformowała o amerykańskiej premierze darmowej, niezwykle dynamicznej gry MMO Vindictus – wydanej oryginalnie w Korei Południowej na początku bieżącego roku. Cechą szczególną produkcji jest fakt, że powstała na bazie silnika Source, dzięki czemu może się pochwalić zaawansowaną fizyką świata. Więcej na jej temat przeczytacie w jednym z naszych Przeglądów MMO (premiera europejska planowana jest jeszcze na ten rok).

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Torchlight, Borderlands) 28/10/10 - ilustracja #1

League of Legends: Clash of Fates

Riot Games podjęło decyzję o zbanowaniu ponad 1000 kont należących do osób uczestniczących w sieciowej zabawie w ramach gry League of Legends: Clash of Fates. Główną przyczyną okazało się permanentne łamanie zasad oraz regulaminu obowiązującego w ramach produkcji.

Assassin’s Creed: Brotherhood

Jesper Kyd – wielokrotnie nagradzany kompozytor (m.in. BAFTA), mający w dorobku ścieżki dźwiękowe do kilkudziesięciu gier oraz filmów – został oficjalnie przedstawiony przez firmę Ubisoft jako twórca oprawy muzycznej do najnowszej historii asasynów, czyli Assassin’s Creed: Brotherhood. Z jego kompozycjami zapoznamy się dokładnie 19 listopada, gdy produkcja trafi na półki europejskich sklepów. Dotyczy to jednak wyłącznie użytkowników konsol Xbox 360 i PlayStation 3, gdyż wersja pecetowa zagości na rynku dopiero w marcu przyszłego roku.

FIFA 11

Dowiedzieliśmy się, że darmowa aktualizacja do gry FIFA 11 w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, w skład której wejdzie nowa edycja trybu Ultimate Team, zostanie udostępniona przez firmę EA wszystkim zainteresowanym 3 listopada (osoby, które testowały poprzednie edycje mogą przystąpić do zabawy już teraz – wystarczy, że zalogują się na oficjalnej stronie internetowej FIFA 11). Przypominamy, że tryb Ultimate Team to karcianka, w której zbierając i wymieniając kolejne karty, próbujemy stworzyć swoją wymarzoną drużynę.

PlayStation Rewards

Firma Sony Computer Entertainment przedstawiła szczegóły programu PlayStation Rewards, do którego będą mogli przystąpić wszyscy posiadacze PlayStation 3. Otóż, grając w gry, kupując zawartość z PlayStation Network, ściągając filmy oraz wypełniając ankiety, gracze będą otrzymywać punkty pozwalające wspiąć się na coraz wyższy poziom wtajemniczenia (Select, Pro oraz Legendary). W zamian za to otrzymają ekskluzywne dodatki dla awatarów, tematy graficzne, zawartość PlayStation Home, a także dostęp do różnego rodzaju promocji. W Stanach Zjednoczonych pełna wersja usługi wystartuje wiosną przyszłego roku. Termin debiutu w pozostałych regionach póki co nie jest znany.

Borderlands

W Sieci opublikowana została lista zmian, jakie zostaną wprowadzone do gry Borderlands w wersjach na PC i xboksa 360 wraz z łatką 1.41. Patch zostanie opublikowany w przyszłym miesiącu.

Torchlight

Z okazji pierwszej rocznicy premiery gry action/RPG Torchlight, studio Runic Games zdecydowało się na uruchomienie specjalnej promocji, w ramach których gracze mogą zakupić produkcję za 50% dotychczasowej ceny (10 dolarów, czyli około 28 złotych). Obniżka będzie obowiązywać do jutra.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Torchlight, Borderlands) 28/10/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dragon Age II

Rift: Planes of Telara

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Przed seansem - najciekawsze zwiastuny tygodnia video magazyn

Recenzja Force Unleashed II - krótko i słabo video recenzja

Gramy w Fable III - wędrówka przez baśń Gramy!

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry