Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2011, 13:52

autor: Jiker

Wieści ze świata (Battlefield, Blizzard, Left 4 Dead 2) 22/02/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie mutacji do Left 4 Dead 2, zwiastunie strategii Fray, sekretnych projektach EA DICE, a także płatnych dodatkach od graczy w ofercie Battle.net. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie mutacji do Left 4 Dead 2, zwiastunie strategii Fray, sekretnych projektach EA DICE, a także płatnych dodatkach od graczy w ofercie Battle.net. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead 2

Na blogu Left 4 Dead pojawiła się informacja, że firma Valve powróci najbliższy piątek do publikacji starych mutacji, modyfikujących rozgrywkę w drugiej odsłonie marki, dzięki czemu gracze będą mogli zdobyć zawarte w nich Osiągnięcia.

Fray

Na łamach serwisu GameTrailers opublikowany został zwiastun Fray – nowej produkcji francuskiego, niezależnego studia Brain Candy. Gra będzie strategią czasu rzeczywistego, utrzymaną w stylu science-fiction. Do jej premiery powinno dojść jeszcze w tym roku.

FIFA 11

Firma EA Sports udostępniła nową aktualizację trybu Ultimate Team, stanowiącego część gry FIFA 11. Wprowadza ona kilkadziesiąt poprawek, w tym dwie nowe funkcje. Szczegółową rozpiskę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Wieści ze świata (Battlefield, Blizzard, Left 4 Dead 2) 22/02/11 - ilustracja #1

EA DICE

Karl-Magnus Troedsson, dyrektor generalny studia EA DICE, zdradził redakcji Game Informera, że producent Battlefielda 3 (premiera jesienią tego roku) ma w zanadrzu kilka innych, sekretnych projektów. Czy jest wśród nich Bad Company 3? O tym zapewne dowiemy się w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

StarCraft II

Dustin Browder z firmy Blizzard udzielił redakcji serwisu Eurogamer wywiadu, w którym podjął temat sklepu z dodatkową zawartością, tworzoną przez użytkowników usługi Battle.net. Tak zwany Battle.net Marketplace powstaje podobno w bólach, gdyż dotąd producent wielu znanych marek (m.in. StarCrafta II) nie miał doświadczenia w kreowaniu tego typu przedsięwzięć. Poza tym, Blizzard chce oddać w ręce fanów pełnowartościowy system, który będzie funkcjonować na wysokim poziomie. Wymaga to przeanalizowania wielu rozwiązań i odmiennych sytuacji, w tym także ustalenia takich spraw, jak wysokość kwoty, za którą gracze będą nabywać dodatki projektowane przez użytkowników.

NASCAR 2011

Serwis MCV donosi, że gra wyścigowa NASCAR 2011 (X360, PS3, Wii) nie zostanie wydana na rynku brytyjskim, co niemal w 100% przekreśla możliwość wydania jej w pozostałych krajach Europy. Produkcja, za której opracowanie odpowiada studio Eutechnyx, zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych przez Activision. Do tamtejszej premiery dojdzie 29 marca.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dear Esther

Acceleration of Suguri X-Edition

Road Construction Simulator

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

Symulator Pojazdów Specjalnych

Bobby Carrot Forever

Dragon's Lair II: Time Warp

Radiant Historia

Dark Fall 3: Lost Souls

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Shogun 2: Total War - Multiplayer (PL)

Ace Combat: Assault Horizon - trailer #2

Duke Nukem Forever - starszy producent o kulisach produkcji (PL)

Duke Nukem Forever - szef Gearbox o kulisach produkcji (PL)