Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Digital Combat Simulator: A-10C Warthog (PC)

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog PC

DCS: A-10C Warthog

Symulator amerykańskiego samolotu A-10C Warthog, wyróżniający się bardzo wysokim poziomem realizmu. Jako pilot myśliwca przyjdzie nam walczyć w konfliktach zbrojnych w rejonie Morza Czarnego.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Digital Combat Simulator: A-10C Warthog (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21lutego2011

25listopada2011

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog to gra w bezkompromisowy sposób symulująca działanie tytułowego samolotu bojowego. Jest to kolejna produkcja autorstwa rosyjskiego studia Eagle Dynamics, znanego z tytułów takich jak Lock On: Modern Air Combat, Digital Combat Simulator: Black Shark oraz seria Flanker.

Gra pozwala zasiąść za sterami samolotu A-10C czyli ulepszonej wersji legendarnego A-10A znanego głównie pod nazwą kodową Warthog (czyli Guziec). Jest to jednomiejscowy, bardzo odporny na uszkodzenia i napędzany dwoma silnikami turbowentylatorowymi samolot szturmowy przeznaczony do niszczenia czołgów, pojazdów opancerzonych i innych celów naziemnych. Akcja gry toczy się w okolicy Morza czarnego i w porównaniu do Black Shark mapa ta została wyraźnie rozszerzona, tak by obejmować również Tbilisi, południową Osetię oraz tereny północnej Rosji.

Digital Combat Simulator: A-10C Warthog to stuprocentowy symulator, którego autorzy nie zawracali sobie głowy niczym poza osiągnięciem maksymalnego realizmu. Fizyka lotu została drobiazgowo opracowana w oparciu o najnowsze dane aerodynamiczne, a każdy system samolotu odtworzono zgodnie z rzeczywistością. Dodatkową atrakcją jest w pełni interaktywny kokpit, za pomocą którego możemy kontrolować Warthoga w ten sam sposób, co prawdziwi piloci. Gra wymaga poświęcenia masy czasu na nauczenie się podstaw sterowania, choć jednocześnie autorzy przygotowali bardzo rozbudowane misje treningowe, które w łagodny sposób zaznajamiają z podstawami pilotażu.

Symulator korzysta z tego samego silnika graficznego co Black Shark, jednak w porównaniu z tym tytułem dokonano wielu ulepszeń. Rozdzielczość tekstur została zwiększona, samoloty zyskały dodatkowe detale, a teren wypełniony jest większą ilością obiektów. Zabawę przedłuża dołączony do gry rozbudowany edytor pozwalający ma tworzenie własnych misji oraz kampanii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,8 / 10 na podstawie 342 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,99 PLN

Gry podobne do Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

Klasyfikacja PEGI Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Digital Combat Simulator: A-10C Warthog

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy)
  • 6 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Zapowiedziano grę Digital Combat Simulator: P-51D Mustang

wiadomość22 stycznia 2012

Mamy bardzo dobre wieści dla miłośników symulatorów. Studio Eagle Dynamics zapowiedziało właśnie grę Digital Combat Simulator: P-51D Mustang.

Realistyczny symulator DCS: A-10C Warthog już dostępny

wiadomość22 lutego 2011

Firmy The Fighter Collection i Eagle Dynamics wypuściły najnowszą odsłonę Digital Combat Simulator, opatrzoną podtytułem A-10C Warthog. To druga produkcja z serii, w której twórcy skupiają się na nowoczesnych jednostkach powietrznych. Producent przekonuje, że fani symulatorów dostali najbardziej realistyczną pozycję na rynku.