Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWii
Okładka Bobby Carrot Forever (Wii)

Bobby Carrot Forever Wii

Sympatyczna gra logiczna o lubiącym główkować króliku Bobby’m, która debiutuje na konsolach po serii tytułów wydanych na telefony komórkowe.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Bobby Carrot Forever (Wii)

producent: FDG Mobile Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

21lipca2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez niemieckie studio FDG Entertainment gra jest piątą odsłoną serii Bobby Carrot, jednak dopiero pierwszą jaka ukazała się na konsole. Poprzednie tytuły zostały wydane na telefony komórkowe.

Fabuła gry opowiada o losach królika Bobby’ego, który podróżuje po bajkowym świecie starając się rozwiązać tajemnicę złotych marchewek.

Gra łączy w sobie cechy przygodówek z elementami znanymi z produkcji logicznych. Bobby podróżuje po świecie i rozmawia z napotykanymi postaciami próbując rozwiązać zagadkę marchwi, ale w międzyczasie rozwiązuje liczne wyzwania logiczne. Polegają one najczęściej na zbieraniu wszystkich marchewek z planszy lub ukrywaniu na nich wielkanocnych jaj. Na każdym poziomie autorzy umieścili różne przeszkody, które wymagają od graczy kombinowania i wykazywania się sprytem. Całość jest prezentowana z kamery zawieszonej nad postacią i przypomina dawne gry RPG.

Produkcja została przygotowana w relaksującym, specyficznym klimacie. Gra toczy się w spokojnej atmosferze, którą tylko potęgują odpowiednio dobrane melodie przygrywające w tle oraz bardzo kolorowa ręcznie rysowana grafika 2D i słodkie projekty postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Bobby Carrot Forever

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.