Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2011, 18:00

autor: Łukasz Malik

Demo Dragon Age II na PC dostępne – zrób poradnik i wygraj pełną wersję!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj udostępniono wersję demonstracyjna Dragon Age II na wszystkich platformach.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dzisiaj udostępniono wersję demonstracyjną Dragon Age II na wszystkich platformach. Posiadacze pecetów mogą pobrać z naszych serwerów FTP plik ważący 2GB.

Próbna wersja przede wprowadzi nas w nowy system narracji. Zdarzenia w grze prezentowane są jako opowieść snuta przez krasnoluda Varricka.

Demo Dragon Age II na PC dostępne – zrób poradnik i wygraj pełną wersję! - ilustracja #1

W pierwszej części dema zasmakujemy, jakie spustoszenie wśród Mrocznego pomiotu będzie siała „napakowana” postać, jednak naszą potęgą nie nacieszymy się długo, ale o tym przekonajcie się sami. W dalszej części przyjdzie nam odwiedzić miasto Kirkwall by pomóc seksownej niewieście wydobyć się z tarapatów.

Choć w demie zablokowano m.in. ekwipunek oraz edytor postaci, to możemy dokładnie przyjrzeć się ekranom atrybutów, zdolności i taktyki. Do naszej dyspozycji oddano trzy klasy postaci (mag, wojownik, łotrzyk).

Co ciekawe posiadacze starszych kart graficznych i Windowsa XP mogą cieszyć się jedynie średnim poziomem detali w DirectX 9. Poziomy wysokie i bardzo wysokie zarezerwowane zostały odpowiednio dla DirectX 10 oraz DirectX 11.

Konkurs

Z okazji zbliżającej się premiery gry, wraz z firmą Electronic Arts Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, który nie należy do najprostszych, ale na pewno warty jest poświęcenia. Wygrać można pełną wersję Dragon Age II na PC.

Nagrody otrzymają trzy osoby, które zrobią najlepsze (naszym zdaniem) poradniki do wersji demonstracyjnej Dragon Age II. Ilustrowany plik w formacie .doc, należy przesłać na adres verminus [małpa ] gry-online [kropka] pl do 11 marca.

Choć demo jest liniowe, to jesteśmy przekonani, że wyciśniecie z niego ostatnie soki. Kto wie, może dzięki temu konkursowi nawiążemy stałą współpracę?

Możecie (ale nie musicie) wzorować się na naszych poradnikach do gier cRPG. Oto trzy przykładowe:

Nagrody wyślemy na nasz koszt do dwóch tygodni od polskiej premiery gry Dragon Age II, która odbędzie się 11 marca. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.