Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2011, 14:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Dead Island, Max Payne 3) 23/11/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Robinie w Batman: Arkham City, premierze DLC do Dead Island, publikacji kodu źródłowego Dooma III, a także pierwszym dodatku do Max Payne 3.

Dream Chronicles: The Chosen Child

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dream Chronicles: The Chosen Child. Produkcję studia możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Cena to 4,76 euro, czyli ok. 21 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Batman: Arkham City

Studio RockSteady wypuściło dodatek Robin Bundle Pack do gry Batman: Arkham City. DLC trafiło do bazy Xbox Live (560 punktów Microsoftu), a dzisiaj po południu powinno pojawić się w ofercie europejskiego PlayStation Network. Choć pecetowa edycja przygód Mrocznego Rycerza zadebiutuje w Europie dopiero w piątek, już teraz w GfWL znajduje się dedykowana jej odsłona rozszerzenia (29 zł). Dodatek umożliwia przejęcie kontroli nad Robinem, pomocnikiem Batmana, i ukończenie nim wyzwań, w tym dwóch specjalnych. Bohater dysponuje własnymi ciosami i ruchami.

Doom III

John Carmack poinformował o zapowiadanym upublicznieniu kodu źródłowego gry Doom 3. Możecie go pobrać z tego miejsca. Przypomnijmy, że decyzja o udostępnieniu kodu Dooma 3 została podjęta podczas imprezy QuakeCon 2011.

Dead Island

Na Xbox Live i Steamie zadebiutowało pierwsze rozszerzenie do polskiej gry akcji Dead Island (edycja na PS3 pojawi się dzisiaj po południu). Bloodbath Arena kosztuje 800 punktów Microsoftu lub ok. 45 zł, a za darmo otrzymają ją nabywcy specjalnego wydania Gore oraz Edycji Kolekcjonerskiej. Dodatek oferuje cztery areny w trybie Survival przeznaczone zarówno do rozgrywki dla jednego gracza, jak i do trybu kooperacji. Bohaterowie walczą na nich z nacierającymi falami zombie. Dla ułatwienia zadania, wprowadzono nową broń pozbawiającą zombiaki głowy – tzw. brain wave bomb. Dodatkowo gracze uzyskują dostęp do globalnych rankingów.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Dead Island, Max Payne 3) 23/11/11 - ilustracja #1

Max Payne 3

Osoby, które zamówią przedpremierowo grę Max Payne 3 w sieci Gamestop, otrzymają w ramach bonusu dostęp do mapki multiplayer o nazwie Cemetery. Gra, za której produkcję odpowiada studio Rockstar Vancouver, ukaże się w marcu przyszłego roku na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Firma Blizzard udostępniła kalkulator, pokazujący możliwe drogi rozwoju klas oraz poszczególnych umiejętności w nadciągającym dodatku Mists of Pandaria do gry MMO World of Warcraft. Rozszerzenie pojawi się w przyszłym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

RollerCoaster Tycoon

Metal Gear Solid HD Collection

Rapala for Kinect

Ace Combat: Assault Horizon

WindSlayer 2

White Knight Chronicles 2

War of the Immortals

Corpse Party

RIFT

Soulcalibur V

Sequence

Jak & Daxter HD Collection

Skulls of the Shogun

Spec Ops: The Line

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Minecraft - Piekielna zabawy - GOL

Minecraft - Spacer po wyspie - GOL

Gramy w Skyrim - misja fabularna Gramy!

Prototype 2 - kulisy produkcji #2 strefy gry (PL)

StarHawk - kulisy produkcji #3 (PL)

Combat Wings: The Great Battles of WWII - trailer #1

NCIS - zwiastun na premierę

Battlefield Heroes - Capture The Flag