Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2011, 13:45

autor: Sarge

Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation Vita w pełnej polskiej wersji językowej

Polski oddział firmy Sony wyda w naszym kraju grę Uncharted: Golden Abyss w polskiej wersji językowej. Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów startowych na PlayStation Vita ukaże się u nas pod nazwą Uncharted: Złota Otchłań.

W Londynie trwa specjalna impreza organizowana przez firmę Sony, w trakcie której można m.in. pograć w nadchodzące tytuły na PlayStation Vita. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że gra Uncharted: Golden Abyss zostanie wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.

Powyższa informacja oznacza nie tylko spolszczone napisy, ale także usłyszymy rodzimy dubbing. Możemy być niemal pewni, że w głównego bohatera ponownie wcieli się Jarosław Boberek, który użyczył swojego głosu Nathanowi Drake’owi w drugiej i trzeciej odsłonie cyklu na PlayStation 3. Nie licząc tych domysłów, nie znamy żadnych szczegółów na temat lokalizacji.

Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation Vita w pełnej polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Wiadomość jest warta odnotowania tym bardziej, że będzie to pierwsza konsola firmy Sony, która już w dniu swojej premiery otrzyma spolszczoną grę. Przetłumaczony będzie także tytuł. Produkcja zespołu Bend Studio w naszym kraju zostanie wydana pod nazwą Uncharted: Złota Otchłań.

Uncharted: Złota Otchłań zadebiutuje na europejskim rynku 22 lutego 2012 roku i będzie jednym z tytułów startowych na przenośną konsolkę PlayStation Vita. Gra opowie wydarzenia mające miejsce przed pierwszą częścią serii i w Polsce ukaże się za sprawą rodzimego oddziału firmy Sony.