Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2006, 14:50

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Ubisoft europejskim wydawcą Final Fantasy XI

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, iż to właśnie ta firma zdobyła prawa do wydania w Europie gry Final Fantasy XI w wersji na Xboxa 360 oraz rozszerzenia Treasures of Aht Urhgan do wspomnianej pozycji w wersjach na PS2 oraz PC. Należy zaznaczyć, iż Final Fantasy XI przeznaczona na konsolę Microsoftu zawiera oryginalną wersję gry jak również wszystkie 3 rozszerzenia.

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, iż to właśnie ta firma zdobyła prawa do wydania w Europie gry Final Fantasy XI w wersji na Xboxa 360 oraz rozszerzenia Treasures of Aht Urhgan do wspomnianej pozycji w wersjach na PS2 oraz PC. Należy zaznaczyć, iż Final Fantasy XI przeznaczona na konsolę Microsoftu zawiera oryginalną wersję gry jak również wszystkie 3 rozszerzenia (Rise of the Zilart, Chain of Promathia oraz Treasures of Aht Urhgan).

Ubisoft europejskim wydawcą Final Fantasy XI - ilustracja #1

Datę wydania zarówno dodatku Treasures of Aht Urhgan jak i Final Fantasy XI na Xboxa 360 przewidziano na 20 kwietnia. Subskrybenci gry otrzymają 30 dni rozgrywki za darmo. Po tym okresie w celu kontynuowania gry będą musieli uiszczać miesięczną opłatę w wysokości 12.95 USD (ok. 43 zł) za postać (plus 1 USD za każdą dodatkową). Więcej informacji na temat Ostatecznej Fantazji znajdziecie w naszej Encyklopedii.

Ubisoft europejskim wydawcą Final Fantasy XI - ilustracja #2