Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan (PC)
OkładkaFinal Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan (PC)

Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan PC

Trzecie, oficjalne rozszerzenie do gry MMOcRPG Final Fantasy XI, która na japońskim rynku zadebiutowała w maju 2002 roku. Tym razem użytkownicy programu otrzymali od firmy Square Enix możliwość poznania tajemniczych opowieści i legend związanych z imperium Aht Urghan.

To jest dodatek do gry Final Fantasy XI.

RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan Premiera PC

18kwietnia2006

producent: Square Enix wydawca: Square Enix Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Treasures of Aht Urhgan to trzecie, oficjalne rozszerzenie do gry MMOcRPG Final Fantasy XI, która na japońskim rynku zadebiutowała w maju 2002 roku. Tym razem użytkownicy programu otrzymali od firmy Square Enix możliwość poznania tajemniczych opowieści i legend związanych z imperium Aht Urghan.

Doświadczeni gracze z pewnością ucieszą się na wieść o dwóch nowych profesjach. Pierwszą z nich jest wielce oczekiwany Niebieski Mag (znakomicie posługujący się orężem w zwarciu i czarami na dystans), drugą natomiast Korsarz (wyposażony w unikatowy rewolwer pirat). Oczywiście nie mogło zabraknąć też olbrzymich terenów do eksploracji, wraz z zamieszkującymi je potworami. W Treasures of Aht Urhgan spotkamy się twarzą w twarz z potężnym plemieniem ludzi-bestii, nazywanych Mamool Ja. Strzegą oni wschodnich włości imperium Aht Urhgan, czyniąc przeprawę przez krainę niebezpiecznym wyzwaniem. Zwiedzimy spowite mgłą nabrzeże, znane jako Arrapago Reef, gdzie na śmiałków czekają wielkie skarby, ale również bezwzględna horda ożywieńczych szkieletów. W końcu trafimy do ogromnego miasta Al Zahbi, stolicy krainy Aht Urhgan. W labiryncie zwykłych domów i zaskakujących architekturą pałaców przeżyjemy wiele ciekawych przygód.

Oprócz wspomnianych wyżej stworów Mamool Ja, w rozszerzeniu zobaczymy również takich przeciwników jak: Lamia, Apkallu, Orobon, Imp, Chigoe, Marid i Qutrub.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
  • Windows XP