Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2006, 07:36

Twórcy Shadowgrounds pracują nad kolejną grą

Fińskie studio Frozenbyte, które aktualnie próbuje podbić amerykański rynek przy pomocy swojej debiutanckiej gry o nazwie Shadowgrounds, rozpoczęło już produkcję kolejnego programu...

Fińskie studio Frozenbyte, które aktualnie próbuje podbić amerykański rynek przy pomocy swojej debiutanckiej gry o nazwie Shadowgrounds, rozpoczęło już produkcję kolejnego programu...

Twórcy Shadowgrounds pracują nad kolejną grą - ilustracja #1

O fakcie tym poinformował jeden z pracowników firmy Frozenbyte na oficjalnym forum gry Shadowgrounds. W chwili obecnej autorzy nie chcą zdradzić żadnych szczegółów dotyczących nowego programu, ale obiecują, że wszystko wyjaśni się po wakacjach. Pewne jest jedno – nie będzie to druga odsłona debiutanckiego produktu. Frozenbyte co prawda nie wyklucza, że przygotuje Shadowgrounds 2 w przyszłości, ale dużo zależeć będzie od komercyjnego sukcesu pierwowzoru.

Twórcy Shadowgrounds pracują nad kolejną grą - ilustracja #2

Shadowgrounds doczekała się fińskiej premiery w listopadzie ubiegłego roku, a niedługo później w Niemczech. Kilka ostatnich miesięcy firma Frozenbyte poświęciła na poszukiwania wydawców w innych państwach świata i jak na razie święci na tym polu duże sukcesy. Gra jest już oficjalnie dostępna w Austrii, Szwajcarii, Francji, krajach Beneluksu, Australii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych. W najbliższy piątek program będzie miał swoją premierę w Wielkiej Brytanii, a chwilę później (również w maju) w Polsce. Dystrybutorem Shadowgrounds w naszym kraju jest firma Techland. Sugerowana cena: 49.90 zł.

W oczekiwaniu na wieści dotyczące nowe produktu Finów, zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami dotyczącymi ich debiutanckiego produktu – Shadowgrounds: