Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2009, 12:44

Titan Pack dla Unreal Tournament III już 5 marca

Od pewnego czasu zapowiadany bogaty pakiet dodatkowych elementów do Unreal Tournament 3 nareszcie otrzymał konkretną datę premiery. Wiemy również dokładnie, co znajdzie się w środku.

Od pewnego czasu zapowiadany bogaty pakiet dodatkowych elementów do Unreal Tournament III nareszcie otrzymał konkretną datę premiery. Wiemy również dokładnie, co znajdzie się w środku.

Zgodnie z tytułem wiadomości, ważący niecały 1GB zupełnie darmowy Titan Pack zawita na pecetach i PS3 dokładnie w czwartek, 5 marca. Wszystko to, co pojawiło się w pierwszych wzmiankach o tym dodatku, nadal jest aktualne. A zatem pakiet ten to przede wszystkim nowe mapy i nowe tryby w połączeniu z mnóstwem pomniejszych udoskonaleń. Dokładniej? Proszę:

  1. 16 nowych map (6 do deathmatchu, 4 do warfare, 3 do CTF i 3 do VCTF, pełna lista jest tutaj),
  2. split-screen i nowa przeglądarka modów dla PS3,
  3. dwa nowe tryby gry: Greed (gracz zbiera czaszki pokonanych wrogów i zanosi jego do bazy) i Betraytal (trzyosobowe zespoły wyposażone w Instagib rifles wspólnie dokładają się do wyniku drużyny, by potem każdy gracz mógł zyskać bonusa za zdradzenie kolegów),
  4. dwie nowe bronie: Stinger Turret oraz The Eradicator Cannon,
  5. dwa nowe urządzenia rozkładane: The X-Ray Field oraz Link Station,
  6. nowy powerup: The Portable Slow Field,
  7. dwie nowe postacie: Kana of the Ronin i Nova of Liandri,
  8. nowy pojazd: The Axon Stealthebender,
  9. nowy mutator pozwalający przemienić się w 5-metrowego Tytana lub 10-metrowego Behemota (w sprzyjających okolicznościach).

Jak widać, paczka od Epic jest bardzo obfita i pojawi się już za 2 tygodnie. Co do wersji na X360, część z elementów zawartych w Titan Packu jest już obecna w grze, poza tym na X360 nie można było zrobić przeglądarki modów, a sam patch jest większym, niż pozwala na to Microsoft. Trudno. Czekamy!

Titan Pack dla Unreal Tournament III już 5 marca - ilustracja #1

Młody potwór nie do końca rozumiał zasady zabawy w „a kuku”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III