Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2006, 09:00

THQ wprowadza pierwsze dodatki do gier - na pierwszy ogień poszedł The Outfit

Firma THQ przedstawiła swoje najnowsze plany związane z grą akcji pt. The Outfit, wydaną na początku marca na konsolę Xbox 360. Wszyscy jej posiadacze będą mogli pod koniec tego miesiąca pobrać za drobną opłatą trzy zestawy map do trybu multiplayer. Tym samym THQ rozpoczyna nowy rozdział w swojej dotychczasowej działalności.

Firma THQ przedstawiła swoje najnowsze plany związane z taktyczną grą akcji pt. The Outfit, wydaną na początku marca na konsolę Xbox 360. Wszyscy jej posiadacze będą mogli pod koniec tego miesiąca pobrać za drobną opłatą trzy zestawy map do trybu multiplayer. Tym samym THQ rozpoczyna nowy rozdział w swojej dotychczasowej działalności.

Prezes THQ, Brian Farrell, oznajmił, iż wprowadzenie plików dostępnych przez sieć, a także mikrotransakcji jest głównym składnikiem nowoobranej drogi działalności, ściśle związanej z konsolami najnowszej generacji. Zaczniemy od map multiplayer przeznaczonych dla gry The Outfit, planujemy również wprowadzenie dodatków dla Saint Row (europejska premiera we wrześniu) – stwierdził Brian Farrell.

Poznaliśmy również przybliżoną wysokość opłaty, jaką trzeba będzie uiścić m.in. za powstające właśnie zestawy map do The Outfit. Jak poinformował prezes THQ nie zapłacimy za nie więcej niż 500 punktów (punkty są jednostką walutową obowiązającą w Xbox Live Marketplace). Inne dodatki również będą rozprowadzane w tej cenie.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej