Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka The Outfit (X360)
OkładkaThe Outfit (X360)

The Outfit X360

The Outfit to kolejna taktyczna gra akcji, osadzona w perspektywie trzeciej osoby, która przenosi gracza na pola bitew z czasów II wojny światowej.

Akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Outfit Premiera X360

14marca2006

producent: Relic Entertainment wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Outfit

Left 4 Dead 2

Army of Two

PayDay 2

The Outfit to kolejna taktyczna gra akcji, osadzona w perspektywie trzeciej osoby, która przenosi gracza na pola bitew z czasów II wojny światowej. Wcielając się w rolę dowódcy alianckiego oddziału, przeprowadzi on szereg delikatnych misji na wrogim terytorium przeciwko oddziałom niemieckim.

Zanim przejdziemy do właściwych zmagań, dokonujemy wyboru żołnierza, w którego rolę chcemy się wcielić. Dostępnych jest trzech dowódców, różniących się pomiędzy sobą umiejętnościami w przeprowadzeniu określonych działań. Z racji tego, że The Outfit kładzie ogromny nacisk na taktykę, wybór diametralnie wpływa na sposób wykonywania zadań, a tym samym znacząco urozmaica rozgrywkę. Duże znaczenie ma tu także koordynacja działań dwóch oddziałów, które aktualnie znajdują się na mapie. Cele misji można osiągnąć na wiele różnych sposobów, np. rozdzielając drużynę i przeprowadzając atak z różnych kierunków, lub koncentrując siłę ognia w grupie, licząc na masową eksterminację wroga. W akcji pomaga duża inteligencja wchodzących w skład oddziału żołnierzy, którzy automatycznie szukają naturalnej osłony, odpowiadają ogniem w przypadku zagrożenia i rzecz najważniejsza – skrupulatnie wykonują Twoje rozkazy oraz założenia ogólnego planu taktycznego.

Do dyspozycji gracza oddano całą masę środków zagłady z epoki, wliczając w to pistolety, karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet. Program oferuje również możliwość skorzystania z pojazdów opancerzonych, czołgów, a nawet opcję wezwania uderzenia powietrznego, które zmiecie z powierzchni ziemi stanowiska wroga. Zdobycie strategicznych z punktu widzenia wojskowego terenów oraz wykonywanie określonych zadań premiowane jest zdobyciem tzw. Punktów Akcji. Można je natychmiast wydać na kupno lepszych rodzajów broni, a także zwiększyć liczbę dostępnych pojazdów na polu walki.

Gra charakteryzuje się ładną, trójwymiarową oprawą wizualną, dźwiękiem oddającym realia prawdziwej bitwy oraz doskonałą fizyką. W The Outfit występuje interaktywny teren, praktycznie wszystko można tu zniszczyć, nieważne czy będzie to murek, dom, czy ogromny most. Dla wielbicieli potyczek sieciowych przewidziano rozgrywkę w trybie multiplayer, zarówno za pomocą usługi Xbox Live!, jak i opcji podzielonego ekranu (dostępny jest zarówno wariant zabawy w kooperacji, jak i przeciwko sobie).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 4,3 / 10 na podstawie 139 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Outfit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

The Outfit Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live