Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka The Outfit (X360)

The Outfit X360

The Outfit to kolejna taktyczna gra akcji, osadzona w perspektywie trzeciej osoby, która przenosi gracza na pola bitew z czasów II wojny światowej.

Akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka The Outfit (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

14marca2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Outfit to kolejna taktyczna gra akcji, osadzona w perspektywie trzeciej osoby, która przenosi gracza na pola bitew z czasów II wojny światowej. Wcielając się w rolę dowódcy alianckiego oddziału, przeprowadzi on szereg delikatnych misji na wrogim terytorium przeciwko oddziałom niemieckim.

Zanim przejdziemy do właściwych zmagań, dokonujemy wyboru żołnierza, w którego rolę chcemy się wcielić. Dostępnych jest trzech dowódców, różniących się pomiędzy sobą umiejętnościami w przeprowadzeniu określonych działań. Z racji tego, że The Outfit kładzie ogromny nacisk na taktykę, wybór diametralnie wpływa na sposób wykonywania zadań, a tym samym znacząco urozmaica rozgrywkę. Duże znaczenie ma tu także koordynacja działań dwóch oddziałów, które aktualnie znajdują się na mapie. Cele misji można osiągnąć na wiele różnych sposobów, np. rozdzielając drużynę i przeprowadzając atak z różnych kierunków, lub koncentrując siłę ognia w grupie, licząc na masową eksterminację wroga. W akcji pomaga duża inteligencja wchodzących w skład oddziału żołnierzy, którzy automatycznie szukają naturalnej osłony, odpowiadają ogniem w przypadku zagrożenia i rzecz najważniejsza – skrupulatnie wykonują Twoje rozkazy oraz założenia ogólnego planu taktycznego.

Do dyspozycji gracza oddano całą masę środków zagłady z epoki, wliczając w to pistolety, karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet. Program oferuje również możliwość skorzystania z pojazdów opancerzonych, czołgów, a nawet opcję wezwania uderzenia powietrznego, które zmiecie z powierzchni ziemi stanowiska wroga. Zdobycie strategicznych z punktu widzenia wojskowego terenów oraz wykonywanie określonych zadań premiowane jest zdobyciem tzw. Punktów Akcji. Można je natychmiast wydać na kupno lepszych rodzajów broni, a także zwiększyć liczbę dostępnych pojazdów na polu walki.

Gra charakteryzuje się ładną, trójwymiarową oprawą wizualną, dźwiękiem oddającym realia prawdziwej bitwy oraz doskonałą fizyką. W The Outfit występuje interaktywny teren, praktycznie wszystko można tu zniszczyć, nieważne czy będzie to murek, dom, czy ogromny most. Dla wielbicieli potyczek sieciowych przewidziano rozgrywkę w trybie multiplayer, zarówno za pomocą usługi Xbox Live!, jak i opcji podzielonego ekranu (dostępny jest zarówno wariant zabawy w kooperacji, jak i przeciwko sobie).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 4,2 / 10 na podstawie 138 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do The Outfit

Klasyfikacja PEGI The Outfit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Outfit

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
THQ wprowadza pierwsze dodatki do gier - na pierwszy ogień poszedł The Outfit

wiadomość8 maja 2006

Firma THQ przedstawiła swoje najnowsze plany związane z grą akcji pt. The Outfit, wydaną na początku marca na konsolę Xbox 360. Wszyscy jej posiadacze będą mogli pod koniec tego miesiąca pobrać za drobną opłatą trzy zestawy map do trybu multiplayer. Tym samym THQ rozpoczyna nowy rozdział w swojej dotychczasowej działalności.

Demo The Outfit za dwa tygodnie w Sieci
Demo The Outfit za dwa tygodnie w Sieci

wiadomość17 lutego 2006

Taktyczna gra akcji pt. The Outfit, osadzona w realiach II Wojny Światowej, trafi na sklepowe półki w połowie przyszłego miesiąca. Tworzą ją autorzy Warhammer 40.000: Dawn of War, czyli pracownicy Relic Entertainment, planujący również wypuszczenie wersji demonstracyjnej swojego nowego produktu.

Gra The Outfit trafiła do sieci

wiadomość13 grudnia 2005

Firma THQ uruchomiła wczoraj oficjalną stronę The Outfit, gry akcji rozgrywającej się w scenerii II wojny światowej, produkowanej z myślą o konsoli Xbox 360. Jednocześnie przekazała informację o przesunięciu premiry z pierwotnie zakładanego okresu świątecznego na 28 marca 2006 roku.