Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 grudnia 2005, 14:21

autor: Jiker

Gra The Outfit trafiła do sieci

Firma THQ uruchomiła wczoraj oficjalną stronę The Outfit, gry akcji rozgrywającej się w scenerii II wojny światowej, produkowanej z myślą o konsoli Xbox 360. Jednocześnie przekazała informację o przesunięciu premiry z pierwotnie zakładanego okresu świątecznego na 28 marca 2006 roku.

Firma THQ uruchomiła wczoraj oficjalną stronę The Outfit, gry akcji rozgrywającej się w scenerii II wojny światowej produkowanej z myślą o konsoli Xbox 360. Jednocześnie przekazała informację o przesunięciu premiery z pierwotnie zakładanego okresu świątecznego na 28 marca 2006 roku.

Strona może wywołać uśmiech na twarzy. Nie tyle ze względu na jakość wykonania, jak z powodu ilości materiałów, które się na niej znalazły. Internauci mogą się zapoznać z dużą ilością nowych screenów, filmików (polecam video prezentujące użycie działka artyleryjskiego – fenomenalny widok rozsypującego się kościoła!) oraz opisów poszczególnych rodzajów broni.

W The Outfit zanim przejdziemy do właściwych zmagań, dokonujemy wyboru żołnierza, w którego rolę chcemy się wcielić. Dostępnych jest trzech dowódców, różniących się pomiędzy sobą umiejętnościami w przeprowadzaniu określonych działań. Z racji tego, że w opisywanej pozycji położony ogromny nacisk na taktykę, wybór diametralnie wpływa na sposób wykonywania zadań, a tym samym znacząco urozmaica rozgrywkę. Duże znaczenie ma tu także koordynacja działań dwóch oddziałów, które aktualnie znajdują się na mapie. Cele misji można osiągnąć na wiele różnych sposobów, np. rozdzielając drużynę i przeprowadzając atak z różnych kierunków lub koncentrując siłę ognia w grupie, licząc na masową eksterminację wroga. W akcji pomaga duża inteligencja wchodzących w skład oddziału żołnierzy, którzy automatycznie szukają naturalnej osłony, odpowiadając ogniem w przypadku zagrożenia i rzecz najważniejsza – skrupulatnie wykonują Twoje rozkazy oraz założenia ogólnego planu taktycznego.

Więcej na temat The Outfit znajdziecie w naszej Encyklopedii.