Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 grudnia 2005

Co po Tales of Legendia i Tales of the Abyss?

eLKaeR, 4 grudnia 2005, 15:44

Za jedenaście dni nastąpi japońska premiera gry Tales of the Abyss, należącej do znanej serii, zapoczątkowanej w czasach świetności konsoli SNES. Nowy produkt ma być dostępny wyłącznie na platformie PS2, podobnie zresztą jak część poprzednia, czyli Tales of Legendia (komercyjny debiut w krajach zachodnich na początku przyszłego roku). Korporacja Namco planuje tymczasem wydanie kolejnych odsłon.

EA i problemy z Madden NFL 06

Jiker, 4 grudnia 2005, 15:12

Jak podała agencja Reutersa, pewien amerykański producent gier video postanowił pozwać Electronic Arts Inc., oskarżając firmę o kradzież i wykorzystanie jego pomysłu w popularnej, szczególnie w USA, grze sportowej Madden NFL 06.

Przedświąteczny prezent od autorów Starship Troopers

eLKaeR, 4 grudnia 2005, 12:55

Słynny film science-fiction pt. Starship Troopers, znany w Polsce pod nazwą Żołnierze kosmosu, ma już osiem lat, ale grę z gatunku FPS na jego podstawie ujrzeliśmy dopiero w bieżącym roku. Połączone siły Strangelite Studios i Empire Interactive chcą nadal „szlifować” swoje dzieło i dlatego planują wypuścić garść bonusów.

Akella i Wargaming.net zapowiadają nowego RTS-a
Akella i Wargaming.net zapowiadają nowego RTS-a

Jiker, 4 grudnia 2005, 12:26

Akella Company i Wargaming.net, firma znana m.in. z Massive Assault, ogłosiły rozpoczęcie prac nad grą strategiczną bazującą na noweli „Przenicowany Świat” autorstwa Borysa i Arkadija Strugackich, rosyjskich twórców związanych z gatunkiem science-fiction.

Tourist Trophy, czyli Gran Turismo na dwóch kołach, przyjedzie później
Tourist Trophy, czyli Gran Turismo na dwóch kołach, przyjedzie później

eLKaeR, 4 grudnia 2005, 12:23

Kunszt developerów z dalekowschodniej firmy Polyphony Digital mieliśmy już okazję poznać za sprawą czterech części serii Gran Turismo. Utalentowani projektanci postanowili wreszcie odejść od wyścigów samochodowych, aczkolwiek niezbyt daleko, bo do rywalizacji motocyklistów. Traktująca o takich zmaganiach gra Tourist Trophy nie trafi jednakże na sklepowe półki w zapowiadanym dotychczas terminie.

Final Fantasy XII - za jakość trzeba płacić

Jiker, 4 grudnia 2005, 11:45

Sprawdziły się przewidywania ludzi z branży, którzy prorokowali, iż dwunasta część sagi Final Fantasy podzieli niejako los innej gry jRPG wydanej przez Square-Enix, zatytułowanej Dragon Quest VIII i będzie rozprowadzana po cenie nieco wyższej niż zwykle.