Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 grudnia 2005

Sam Fisher podwójnym agentem?

eLKaeR, 3 grudnia 2005, 15:55

Każdy z dwóch dotychczasowych sequeli pamiętnej gry akcji o nazwie Tom Clancy’s Splinter Cell posiadał jakiś podtytuł – najpierw otrzymaliśmy Pandora Tomorrow, a później ekipa developerska dostarczyła Chaos Theory. Zapewne szykowana teraz czwarta część przygód Sama Fishera również będzie wyróżniała się charakterystycznym „przydomkiem” – istnieje nawet pewien trop w tej sprawie.

Guillermo Del Toro reżyserem Halo?
Guillermo Del Toro reżyserem Halo?

Jiker, 3 grudnia 2005, 14:57

Przed dwoma miesiącami poznaliśmy część ekipy, która przez najbliższy czas będzie pracować nad ekranizacją kultowej gry Halo. Wiemy chociażby, że jednym z producentów wykonawczych został Peter Jackson. Jak słusznie zauważył jeden z użytkowników naszego serwisu, najbardziej dawał się we znaki brak nazwiska reżysera.

Nowoczesna grafika (Unreal Engine 3) + zaawansowana fizyka (NovodeX) = RoboBlitz

eLKaeR, 3 grudnia 2005, 11:44

Podłączeni do Internetu posiadacze konsol Xbox i Xbox 360 mogą za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade pobierać z Sieci rozmaite gry, które są jednakże zazwyczaj niezbyt skomplikowanymi w formie i treści zręcznościówkami lub zabawami logicznymi. Zatem w tym gronie zdecydowanie wyróżni się pozycja pt. RoboBlitz, powstająca w oparciu o technologię Unreal Engine 3 i NovodeX.

Ghost Recon Advanced Warfighter - nowe informacje

Jiker, 3 grudnia 2005, 10:49

W piątek, 1 grudnia o godzinie 18:00, odbył się czat internetowy, w którym grupa pracowników i współpracowników firmy UbiSoft wyjawiła kilka interesujących informacji na temat pecetowej wersji Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter.

Broken Sword: The Angel of Death, czyli George Stobbart po raz czwarty

eLKaeR, 3 grudnia 2005, 10:10

Trzy części serii Broken Sword, to nie wszystko, co chcieliby zaoferować nam w niniejszej kwestii programiści ze słynnej grupy Revolution Software. Od połowy sierpnia bieżącego roku wiemy, że utalentowani developerzy szykują na zlecenie korporacji THQ czwartą odsłonę wspomnianego cyklu. Dziś znamy już znacznie więcej konkretnych informacji na ten temat – w tym oficjalną nazwę nadchodzącej gry.

Twórca Super Smash Bros. wraca do gry
Twórca Super Smash Bros. wraca do gry

Jiker, 3 grudnia 2005, 09:40

Nintendo ogłosiło, że swą działalność rozpoczął specjalny oddział firmy, którego zadaniem jest opracowanie nowej gry z rodziny Super Smash Bros. Miałaby ona trafić na ciągle otoczone mgiełką tajemnicy Revolution.