Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2005, 09:40

autor: Jiker

Twórca Super Smash Bros. wraca do gry

Nintendo ogłosiło, że swą działalność rozpoczął specjalny oddział firmy, którego zadaniem jest opracowanie nowej gry z rodziny Super Smash Bros. Miałaby ona trafić na ciągle otoczone mgiełką tajemnicy Revolution.

Nintendo ogłosiło, za pośrednictwem ostatniego wydania największego japońskiego magazynu poświęconego grom, Famitsu, że swą działalność rozpoczął specjalny oddział firmy, którego zadaniem jest opracowanie nowej gry z rodziny Super Smash Bros.. Miałaby ona trafić na ciągle otoczone mgiełką tajemnicy Revolution. W związku z tym, po dwuletniej absencji do zawodu powrócił Masahiro Sakurai, ojciec serii zapoczątkowanej na Nintendo 64 i kontynuowanej na konsoli GameCube.

Zgodnie z tym, co można wyczytać w Famitsu, Sakurai został poproszony o powrót przez Satoru Iwatę, prezydenta Nintendo, na tegorocznych targach E3, które odbyły się w maju. Sakurai wyraził nadzieję, że prace poprowadzi z zespołem liczącym co najmniej pięćdziesiąt osób.

Pozycje z serii Super Smash Bros. są dynamicznymi bijatykami, w których wcielamy się w postaci znane z gier wydanych na konsole firmy Nintendo (m.in. tak słynne osobistości, jak Kirby, Link, Mario, czy Samus). Główny nacisk położony jest na rozgrywkę w gronie czterech osób.

Dodatkowo przygotowałem dla Was po jednym zrzucie ekranowym prezentującym dwie poprzednie wersje Super Smash Bros (pierwszy pochodzi z N64, natomiast drugi z GC):

Twórca Super Smash Bros. wraca do gry - ilustracja #1
Twórca Super Smash Bros. wraca do gry - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Super Smash Bros. Melee

Super Smash Bros. Melee