Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 grudnia 2005

Kolejne spekulacje na temat Nintendo Revolution

Krooliq, 7 grudnia 2005, 17:00

Konsola Revolution oficjalnie zostanie zaprezentowana w maju 2006 roku, podczas targów E3. Jednak niecierpliwość jest cechą ludzka i w sieci już roi się od różnych ploteczek na temat Revolution. Dziś prezentujemy spekulacje zamieszczone na serwisie IGN i choć to tylko przypuszczenia, to wydają się być bardzo wiarygodne.

Red Hot Chilli Rumble - Joe naprawdę dobrze ro(c)kuje!
Red Hot Chilli Rumble - Joe naprawdę dobrze ro(c)kuje!

Jiker, 7 grudnia 2005, 15:31

Dotychczas gry z serii Viewtiful Joe wypróbować mogli jedynie posiadacze Nintendo GameCube, Sony PS2 i Nintendo DS. Przed dwoma dniami Capcom oficjalnie zapowiedziało nową grę z szalonym Joe w roli głównej, która trafi na przenośną konsolę firmy Sony, tj. PSP.

Mutant - nowa gra od Napoleon Games
Mutant - nowa gra od Napoleon Games

Krooliq, 7 grudnia 2005, 15:16

Studio developerskie Napoleon Games, odpowiedzialne za stworzenie takich gier, jak: Colony 28, Gates of Skeldal oraz The Fifth Disciple, aktualnie pracuje nad kolejną produkcją, której tytuł będzie brzmieć Mutant.

Znana seria The Getaway także dla PSP

eLKaeR, 7 grudnia 2005, 14:55

Korporacja Sony nie tylko tworzy znakomicie sprzedające się konsole, ale potrafi też zapewnić im należyte wsparcie w materii oprogramowania. Sama także przygotowuje liczne gry – z rodziną PlayStation nierozerwalnie związane są takie serie, jak chociażby SOCOM i WRC. Uwagę zwraca również marka The Getaway, która wkrótce będzie rozpoznawalna nie tylko przez posiadaczy platformy PS2.

Prawdziwa pojemność dysku twardego Xboxa 360

Elrond, 7 grudnia 2005, 14:20

Pojemność dysku twardego, który można podłączyć do Xboxa 360 (lub nabyć od razu z wersją Premium), to 20GB (przynajmniej na razie). Jak się jednak okazuje, do wykorzystania do własnego użytku mamy tylko 13GB - całą resztę producent zarezerwował m.in. na zapisy stanów gry oraz na cache'owanie.

Będzie kontynuacja Darkwatch?

Elrond, 7 grudnia 2005, 13:42

Darkwatch : Curse Of The West to całkiem świeży, "mroczny" shooter pierwszoosobowy, zaproponowany graczom przez firmę Capcom. Jeśli należycie do grona fanów tej gry i czujecie lekki niedosyt po jej ukończeniu, być może już niedługo będziecie mieli okazję ponownego wcielenia się w postać Jericho Crossa, półwampira, półczłowieka.

Zwierzaki od Nintendo zawitały do Stanów Zjednoczonych
Zwierzaki od Nintendo zawitały do Stanów Zjednoczonych

Thorwalian, 7 grudnia 2005, 11:45

Zgodnie z zapowiedziami koncernu Nintendo, od 5 grudnia na amerykańskich półkach sklepowych znaleźć można Animal Crossing: Wild World. Gra przeznaczona na konsolę Nintendo DS sprzedawana jest w cenie 34.99 dolarów. W ojczystej Japonii, tytuł ten pojawił się już w zeszłym miesiącu, natomiast europejska premiera szykowana jest na marzec przyszłego roku.

Nowa gra FPS o futurystycznym wydźwięku
Nowa gra FPS o futurystycznym wydźwięku

eLKaeR, 7 grudnia 2005, 11:11

Legitymują się udziałem w developingu takich produktów, jak Counter-Strike: Condition Zero, Delta Force: Black Hawk Down – Team Sabre i Star Trek: Elite Force II – tak pokrótce można scharakteryzować pracowników Futrix Studios. Teraz Thearrel „Kiltron” McKinney wraz z zespołem przygotowuje nową grę z gatunku FPS, dedykowaną wyłącznie PeCetom i nazwaną Future Killer.

Demo Shattered Union w niedalekiej przyszłości

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2005, 10:37

Od kilku dni, w polskich sklepach dostępny jest już nowy produkt firmy PopTop Software, zatytułowany Shattered Union. Ci z Was, którzy nie chcą kupować kota w worku, mogą poczekać na oficjalne demo, które w Internecie zadebiutuje już niedługo.

Reżyser Halo nie został jeszcze wybrany

Krooliq, 7 grudnia 2005, 10:08

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że podczas nowojorskiej konferencji prasowej związanej z premierą najnowszego obrazu Petera Jacksona, zatytułowanego King Kong, padło najprawdopodobniej nazwisko człowieka, który wyreżyseruje film Halo. Chodziło o Guillermo Del Toro. Dziś wiemy już, że powyższa informacja okazała się tyleż samo pochopna, co nieprawdziwa.

Szczegóły na temat The Sims 2: Open for Business
Szczegóły na temat The Sims 2: Open for Business

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2005, 10:05

Koncern Electronic Arts ujawnił szczegółowe informacje, dotyczące kolejnego, trzeciego już dodatku do niezwykle popularnego cyklu The Sims 2. Open for Business, bo tak nazywa się nowe rozszerzenie, zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki 2 marca 2006 roku.

Coast 2 Coast na dwudziestolecie cyklu OutRun

eLKaeR, 7 grudnia 2005, 09:55

Wraz z nadejściem nowego roku minie dwadzieścia lat od chwili pojawienia się słynnej gry pt. OutRun. Pozycja owa dostępna była początkowo wyłącznie w salonach z automatami zręcznościowymi, a dopiero później zagościła m.in. na PeCetach. Rok 2003 przyniósł produkt o nazwie OutRun 2, czyli de facto czwartą część serii (uwzględniając Turbo OutRun i OutRunners). Teraz szykuje się piąta odsłona cyklu.

Roma Victor - premiera na wiosnę
Roma Victor - premiera na wiosnę

Thorwalian, 7 grudnia 2005, 09:54

RedBedlam, niezależny brytyjski producent, poinformował o dacie wypuszczenia na rynek swojej gry cRPG z gatunku massive multiplayer online. Roma Victor, bo o tym produkcie mowa, dostępny będzie na początku kwietnia przyszłego roku.

Dwa miliony sztuk Opowieści z Narnii już na rynku
Dwa miliony sztuk Opowieści z Narnii już na rynku

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2005, 08:45

Już w najbliższy piątek na ekranach amerykańskich kin zadebiutuje film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa. Firma Buena Vista Games, która w imperium Walta Disney’a odpowiada za produkcję gry pod tym samym tytułem, oferuje wirtualną opowieść o fantastycznej krainie już od połowy listopada.