Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2005

Poradnik: Gun

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2005, 19:26

W poradniku do gry Gun znajdziecie ilustrowany opis wszystkich misji głównych, których wykonanie jest niezbędne do ukończenia gry, oraz informacje o zadaniach pobocznych, stanowiących niemal połowę wszystkich questów w grze.

Najczęściej wyszukiwane tytuły na GOL-u - Listopad 2005

Redakcja GRYOnline.pl, 6 grudnia 2005, 17:42

Dwunaste zestawienie najczęściej wyszukiwanych na GOL-u tytułów gier to przede wszystkim parada planu wydawniczego Activision a na naszym podwórku LEM-a. Oraz Electronic Arts. Przy okazji jest to parada naprawdę głośnych tytułów – cóż, najwięksi wiedzą, że najlepsze gry wydaje się przed Świętami.

Rekordy Xboxa 360

Elrond, 6 grudnia 2005, 13:54

Po podsumowaniu zebranych danych, okazuje się, iż najnowszy system Microsoftu, Xbox 360, jest najszybciej sprzedającą się konsolą domową w historii brytyjskiego rynku rozrywki elektronicznej. Liczbą 70,000 egzemplarzy sprzedanych w ciągu pierwszego weekendu, Xbox 360 zdetronizował dotychczasowego lidera tego zestawienia, GameCube.

PSP-grafficiarze grasują w Stanach Zjednoczonych
PSP-grafficiarze grasują w Stanach Zjednoczonych

ComCo, 6 grudnia 2005, 13:49

Bardzo interesujące wzory graffiti pojawiły się ostatnio na murach w kilku większych, amerykańskich miastach (m.in. Los Angeles, Nowy Jork, San Francisco, Filadelfia czy Chicago). W tej wiadomości nie byłoby nic ciekawego, gdyby nie fakt, że wszystkie świeżo namalowane dzieła przedstawiają postacie bawiące się konsolą przenośną PlayStation Portable.

SEGA wyda grę związaną z olimpiadą letnią w Pekinie
SEGA wyda grę związaną z olimpiadą letnią w Pekinie

ComCo, 6 grudnia 2005, 12:16

Przedstawiciele korporacji wydawniczej SEGA podpisali ostatnio porozumienie z firmą International Sports Multimedia, na mocy którego zapewnili sobie wyłączne prawa do stworzenia oraz wydania oficjalnej gry kolejnych, Letnich Igrzysk Olimpijskich (Pekin, 2008 rok).

Nowa Trackmania na turniej Electronic Sports World Cup

ComCo, 6 grudnia 2005, 11:50

Francuska firma Nadeo podała, iż przygotowuje obecnie specjalną edycję gry Trackmania, noszącą podtytuł Nations. Całość zostanie za darmo udostępniona do pobrania z Sieci w styczniu przyszłego roku i - jak się okazało - będzie jedną z sześciu produkcji, w których zmierzą się gracze podczas ogólnoświatowego turnieju Electronic Sports World Cup.

24 gry od Elektroników w nadchodzącym kwartale, Godfather przesunięty

Elrond, 6 grudnia 2005, 11:27

Najbliższe 4 miesiące będą prawdziwą gratką dla miłośników pozycji z logo Electronic Arts. Elektronicy zamierzają bowiem zasypać europejskich graczy, dosłownie i w przenośni, swoimi produktami - półki sklepowe ujrzą co najmniej 24 nowe tytuły. Niestety, dla oczekujących na pojawienie się Ojca Chrzestnego mamy złą wiadomość. Premiera gry została przełożona.

Świąteczny Konkurs Creative
Świąteczny Konkurs Creative

Michał Bobrowski, 6 grudnia 2005, 10:57

Z przyjemnością zapraszamy Was do wzięcia udziału w Świątecznym Konkursie firmy Creative, w którym na uczestników czekają cenne nagrody z kartą Sound Blaster X-Fi Fatal1ty na czele!

Użytkownik Xboxa 360 idzie do sądu
Użytkownik Xboxa 360 idzie do sądu

Thorwalian, 6 grudnia 2005, 10:57

Jak poinformowała agencja Reuters, jeden z nabywców Xboxa 360 złożył do sądu wniosek przeciwko korporacji Microsoft. Największy wytwórca oprogramowania, oskarżony został przez Roberta Byersa o złe zaprojektowanie urządzenia, co ma być przyczyną przegrzewania się konsoli, powodując tym samym jej zawieszenie.

Serwis 1UP porównał gry na konsolę Xbox 360 z konwersjami na inne platformy

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2005, 10:42

Wraz z premierą konsoli Xbox 360, na amerykański rynek trafiło osiemnaście gier, które szczęśliwi posiadacze nowego urządzenia firmy Microsoft, mogli odpalić natychmiast po powrocie ze sklepu do domu. Aż dwanaście tytułów posiada swoje odpowiedniki na innych platformach sprzętowych i właśnie im poświęcono przedwczoraj artykuł na łamach serwisu 1UP.

Rugby 06 w produkcji

Krooliq, 6 grudnia 2005, 10:39

Koncern Electronic Arts poinformował, że aktualnie trwają prace nad kolejną, szóstą już, odsłoną z serii Rugby. Produkcją gry zajmują się studia developerskie EA Canada oraz HB Studios. Rugby 06 ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2 i Xbox, a termin debiutu rynkowego nie został jeszcze ujawniony.

Jak Polacy podbijają świat, czyli opowieść o najlepszej strzelaninie w historii gier video na Nintendo Revolution
Jak Polacy podbijają świat, czyli opowieść o najlepszej strzelaninie w historii gier video na Nintendo Revolution

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2005, 10:15

Najpierw serwis Revolution Report, później Kotaku – oba popularne magazyny podały wczoraj do wiadomości, że w sieci pojawiły się pierwsze screenshoty z gry na konsolę Nintendo Revolution. Z wiadomych względów, informacja ta wzbudziła wśród czytelników mnóstwo zainteresowania. A wszystko zawdzięczamy naszemu rodakowi, Piotrowi Orłowskiemu z Krakowa...

Blizzard banuje WoW-oszustów z Europy
Blizzard banuje WoW-oszustów z Europy

ComCo, 6 grudnia 2005, 09:42

Pracownicy Blizzard Entertainment są bardzo wytrwali w walce z oszustami grającymi w MMORPG, pt. World of Warcraft, a o efektach ich działań dowiadujemy się regularnie, praktycznie od momentu komercyjnego startu gry. Ostatnio, na stałe zablokowano ponad dwa i pół tysiąca kont nieuczciwych posiadaczy programu ze Starego Kontynentu.

Soundtrack Age of Empires 3 już dostępny

Krooliq, 6 grudnia 2005, 09:39

Firma Sumthing Else Music Works ogłosiła, że w amerykańskich sklepach ukazał się właśnie soundtrack z gry Age of Empires 3, zawierający muzykę skomponowaną przez wieloletnich współpracowników Ensemble Studios. Stephen Rippy oraz Kevin McMullan, bo o tych panach właśnie mowa, na swoim koncie mają stworzenie muzyki do wcześniejszych produkcji z serii Age of Empires oraz Age of Mythology.

Boxer's Road 2: The Real zmierza na PSP

Jiker, 6 grudnia 2005, 09:17

Japoński wydawca Ertain zaanonsował w dniu wczorajszym nową grę sportową traktującą o boksie. Będzie to remake, a po części również kontynuacja pozycji wydanej w roku 1995 na konsolę Sony PlayStation (tylko w Japonii).

Na „Raj” (Paradise) poczekamy do końca marca 2006 roku
Na „Raj” (Paradise) poczekamy do końca marca 2006 roku

ComCo, 6 grudnia 2005, 09:11

Na łamach GRY-OnLine już kilka razy pisaliśmy o grze Paradise - nowej przygodówce, zaprojektowanej przez Benoita Sokala (twórca Amerzone: The Explorer's Legacy oraz cyklu Syberia). Tym razem ujawniono planowaną datę premiery programu.

Konkurs na stworzenie plakatu do filmu Silent Hill
Konkurs na stworzenie plakatu do filmu Silent Hill

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2005, 08:29

21 kwietnia 2006 na ekranach amerykańskich kin pojawi się film Silent Hill. Do tego czasu z pewnością poznamy zwycięzcę konkursu na oficjalny plakat, który właśnie ogłosiła wytwórnia TriStar Pictures.

Znamy tytuł i szczegóły beta-testów pierwszego dodatku do Act of War: Direct Action
Znamy tytuł i szczegóły beta-testów pierwszego dodatku do Act of War: Direct Action

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2005, 07:55

O planach stworzenia dodatku do Act of War: Direct Action, po raz pierwszy wspominaliśmy w lutym bieżącego roku, później kilkukrotnie powracaliśmy do tematu. Zrobimy to również dziś, gdyż wreszcie – po długim oczekiwaniu – poznaliśmy jego tytuł oraz szczegóły beta-testów.