Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 grudnia 2005

Poradnik: Need for Speed: Most Wanted

Redakcja GRYOnline.pl, 8 grudnia 2005, 20:35

Poradnik do gry Need for Speed: Most Wanted zawiera dokładny opis ukończenia poszczególnych etapów kariery uwzględniając wyścigi z udziałem innych kierowców ze słynnej „czarnej listy” oraz policyjne pościgi, a także cenne porady odnośnie prawidłowego sterowania pojazdem oraz listę dostępnych samochodów.

World of Warcraft: The Board Game jedzie do sklepów
World of Warcraft: The Board Game jedzie do sklepów

Elrond, 8 grudnia 2005, 13:44

Już w piątek półki sklepowe amerykańskich sklepów zaczną się uginać pod ciężarem World of Warcraft: The Board Game, czyli gry planszowej osadzonej w realiach World of Warcraft. Wszyscy, którzy akurat przebywają w USA bądź też zamówili grę w przedsprzedaży, stając się ubożsi o 79.95$ (około 260 zł), będą mieli możliwość "bezkomputerowego" zagłębienia się w ten świat.

Neocron Arcade: The N.M.E. Project już do dyspozycji graczy

Elrond, 8 grudnia 2005, 13:11

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o grze Neocron Arcade: The N.M.E. Project, za pomocą której studio Reakktor reklamuje utrzymany w cyberpunkowym klimacie MMORPG, Neokron 2. Neocron Arcade można już pobierać za darmo z sieci - czytelników serwisu Gry-Online zapraszamy oczywiście do odwiedzin naszych serwerów.

Postymuluj się z DeSem
Postymuluj się z DeSem

Elrond, 8 grudnia 2005, 11:59

Praktycznie od momentu premiery najnowszej konsoli przenośnej Nintendo, Dual Screen, wiadomo było, iż nie jest ona kolejnym urządzeniem przeznaczonym tylko i wyłącznie do gier. Wbudowany mikrofon, rysik a przede wszystkim ekran dotykowy, otworzyły przed developerami nowe możliwości - w Japonii na przykład bardzo popularny stał się program Brain Training for Adults.

Wirtualny Bode Miller
Wirtualny Bode Miller

Thorwalian, 8 grudnia 2005, 11:25

Sezon olimpijski rozpoczęty. Sporty zimowe przejęły pałeczkę od dyscyplin letnich i teraz to właśnie nimi przyjdzie nam się pasjonować w najbliższych miesiącach. Nie powinno więc dziwić, że producenci oprogramowania zaserwują wkrótce produkty przypominające o igrzyskach w Turynie. Jednym z takich programów jest zaanonsowany właśnie Bode Miller Alpine Skiing.

Zaprojektuj broń i zaistniej w świecie Guild Wars

Elrond, 8 grudnia 2005, 10:38

Guild Wars to jeden z najciekawszych MMORPG, które pojawiły się na rynku w mijającym już roku. Mimo, iż ma on już ustaloną pozycję wśród miłośników takich rozgrywek, firmy ArenaNet i NCsoft nie ustają w wysiłkach, aby przyciągnąć nowych graczy do swego produktu. Jednym z takich posunięć jest kolejny, interesujący konkurs.

Dead or Alive 4 kolejny raz opóźniona - tym razem w Japonii
Dead or Alive 4 kolejny raz opóźniona - tym razem w Japonii

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2005, 10:14

Nie mają lekko gracze, którzy oczekują wydania Dead or Alive 4. Produkt studia Team Ninja zalicza kolejne opóźnienia i raczej nic nie wskazuje na to, aby miało się w to najbliższej przyszłości zmienić.

Top 10 gier w US na PC (08/12/05)

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2005, 09:51

Przedstawiamy czterdzieste szóste notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 20 do 26 listopada.

Developerzy Killzone jeszcze silniej związani z konsolami marki Sony

eLKaeR, 8 grudnia 2005, 09:32

Synonimem terminu FPS zdążyła się już stać dla posiadaczy konsoli PlayStation 2 gra pt. Killzone, wypuszczona na rynek w ubiegłym roku. Korporacja Sony postanowiła najwidoczniej zapewnić sobie w przyszłości więcej takich ekskluzywnych pozycji elektroniczno-rozrywkowych, gdyż przejęła właśnie kontrolę nad developerami owego produktu – ludźmi z firmy Guerrilla Games.

Czy Resident Evil 5 zadebiutuje równocześnie na PlayStation 3 i Xbox 360?

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2005, 09:29

Keiji Inafune z Capcom, w wywiadzie dla magazynu Xbox360ism przyznał, że jego firmie zależy, aby kolejna odsłona popularnej serii gier o nazwie Resident Evil, zadebiutowała w tym samym terminie, zarówno na Xbox 360, jak i PlayStation 3.

Europejska data premiery Galactic Civilizations II już znana
Europejska data premiery Galactic Civilizations II już znana

Thorwalian, 8 grudnia 2005, 09:13

Galactic Civilizations II: Dread Lords - produkt grupy Stardock Systems na Starym Kontynencie zadebiutuje jednocześnie z amerykańską premierą. O tym wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Dzisiaj poznaliśmy jednak oficjalną datę wypuszczenia tytułu na rynek, którą jak się okazało jest dwudziesty drugi lutego przyszłego roku.

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter ponownie opóźniony

Jiker, 8 grudnia 2005, 09:02

Pierwotnie Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter miał zostać wydany tej jesieni. W związku z chęcią dopracowania gry, firma UbiSoft zdecydowała się jednak na przesunięcie premiery na luty 2006 roku. Niestety, fani oczekujący na tę pozycję będą musieli uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości.

Wielki sukces Nintendo Wi-Fi Connection

Jiker, 8 grudnia 2005, 09:02

Wprowadzenie na rynek amerykański systemu Nintendo Wi-Fi Connection (14 listopada) okazało się wielkim sukcesem. Nie tak dawno wspominaliśmy Wam chociażby o świetnej sprzedaży pierwszej pozycji umożliwiającej rozegranie gry wieloosobowej za pośrednictwem NDS, tj. Mario Kart DS. Dzisiaj mamy dla Was kolejne nowinki.

id Software oficjalnie potwierdza prace nad filmem Wolfenstein
id Software oficjalnie potwierdza prace nad filmem Wolfenstein

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2005, 08:52

Był Doom, będzie Quake, ale jak się okazuje, nie tylko. Firma id Software, a dokładnie jeden z jej współwłaścicieli – Todd Hollenshead – potwierdził oficjalnie, że powstanie jeszcze jeden film na podstawie serii gier wyprodukowanych przez legendarnych twórców pierwszoosobowych strzelanin. Mowa o oczywiście o Wolfensteinie.

Tom Clancy's Splinter Cell: Essentials dla PSP?

eLKaeR, 8 grudnia 2005, 08:44

Na podstawie wiadomości z Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych informowaliśmy Szanownych Czytelników w ubiegłą sobotę, że tytuł czwartej części przygód agenta Sama Fishera brzmieć będzie Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent. Tymczasem według renomowanego serwisu Computer and Video Games równolegle powstaje jeszcze inna gra, opowiadająca historię „Rybaka”.