Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 grudnia 2005, 20:35

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Need for Speed: Most Wanted

Poradnik do gry Need for Speed: Most Wanted zawiera dokładny opis ukończenia poszczególnych etapów kariery uwzględniając wyścigi z udziałem innych kierowców ze słynnej „czarnej listy” oraz policyjne pościgi, a także cenne porady odnośnie prawidłowego sterowania pojazdem oraz listę dostępnych samochodów.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Need for Speed: Most Wanted. Na wstępie pragnąłbym zaznaczyć, iż powstał on w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych graczach. Zanurzeni w wirtualnej rzeczywistości profesjonalni kierowcy z przedstawianą grą zapewne nie będą mieli poważniejszych problemów, aczkolwiek niektóre elementy tego poradnika mogą się im wydać ciekawe. Sam tekst został podzielony na trzy główne rozdziały.

Pierwszy rozdział poradnika jest zdecydowanie najbardziej rozbudowany. Zawiera on bowiem opis ukończenia poszczególnych etapów kariery. Dokładnie przedstawiłem wszystkie czynności niezbędne do pomyślnego zaliczenia tego trybu gry. W szczególności mam tu na myśli wyścigi z udziałem innych kierowców ze słynnej „czarnej listy”, a także policyjne pościgi. Koncentruję uwagę czytelników na tych wyzwaniach, które zdecydowanie najłatwiej jest w danym momencie zaliczyć. Przedstawiam także szereg porad związanych z rozwijaniem swojego profilu, tj. kupowaniem i tuningowaniem kolejnych pojazdów. [...]

Nie pozostało mi już nic innego jak tylko zaprosić Was do lektury i jednocześnie życzyć miłej zabawy!” - „Stranger”

Need for Speed: Most Wanted - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Need for Speed: Most Wanted w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.