Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2005, 11:25

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Wirtualny Bode Miller

Sezon olimpijski rozpoczęty. Sporty zimowe przejęły pałeczkę od dyscyplin letnich i teraz to właśnie nimi przyjdzie nam się pasjonować w najbliższych miesiącach. Nie powinno więc dziwić, że producenci oprogramowania zaserwują wkrótce produkty przypominające o igrzyskach w Turynie. Jednym z takich programów jest zaanonsowany właśnie Bode Miller Alpine Skiing.

Sezon olimpijski rozpoczęty. Sporty zimowe przejęły pałeczkę od dyscyplin letnich i teraz to właśnie nimi przyjdzie nam się pasjonować w najbliższych miesiącach. Nie powinno więc dziwić, iż producenci oprogramowania zaserwują wkrótce produkty przypominające o igrzyskach w Turynie. Jednym z takich programów jest zaanonsowany właśnie Bode Miller Alpine Skiing.

Wirtualny Bode Miller - ilustracja #1
Bode Miller

Tytuł sygnowany nazwiskiem jednego z najsłynniejszych współczesnych sportowców, naturalnie w pełni traktuje o narciarstwie alpejskim. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie trzydziestu dwóch alpejczyków, którzy rywalizować będą na osiemnastu, najsłynniejszych stokach świata, typu austriacki Kitzbühel, szwajcarski Adelboden, czy też Garmisch rodem z Niemiec. Weryfikacja swojego talentu szusowania odbędzie się za pośrednictwem czterech, dobrze znanych konkurencji, czyli klasycznego zjazdu, slalomu, slalomu gigancie oraz super gigancie.

Przez całą grę towarzyszyć nam będzie trener, wspomagający wybranego zawodnika w utrzymaniu wysokiej formy. Umożliwiono ponadto nabycie niezbędnego do odnoszenia sukcesów oprzyrządowania, jak również podpisywanie wszelkiego rodzaju umów ze sponsorami, co z pewnością zaowocuje spokojniejszą przyszłością i koncentrowaniem się jedynie na nadchodzących startach. Umiejętności sterowanej postaci, poddane zostaną rzecz jasna systemowi rozwoju. Bode Miller Alpine Skiing zaproponuje dodatkowo trzystopniowy poziom trudności oraz tryb multiplayer dla maksymalnie dwunastu entuzjastów tego widowiskowego sportu.

Na wszystko to przyjdzie nam poczekać do stycznia przyszłego roku, kiedy to gra w wersji PC oraz Playstation 2 ukaże się na terenach północno-amerykańskich. Bode Miller Alpine Skiing z licencją RTL Enterprises powstaje w pracowniach 49Games (m.in. seria Ski Alpin, czy też nadchodzące wielkimi krokami Torino 2006). Wydaniem pozycji na komputery stacjonarne zajmie się koncern Merscom, patronat nad edycją PS2 przypadł Valcon Games. Sugerowana cena programu na rynku amerykańskim - 19.99 dolarów.