Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2005, 10:14

Dead or Alive 4 kolejny raz opóźniona - tym razem w Japonii

Nie mają lekko gracze, którzy oczekują wydania Dead or Alive 4. Produkt studia Team Ninja zalicza kolejne opóźnienia i raczej nic nie wskazuje na to, aby miało się w to najbliższej przyszłości zmienić.

Nie mają lekko gracze, którzy oczekują wydania Dead or Alive 4. Produkt studia Team Ninja zalicza kolejne opóźnienia i raczej nic nie wskazuje na to, aby miało się w to najbliższej przyszłości zmienić.

Tym razem powody do niepokoju mają Japończycy. Zgodnie z ostatnimi informacjami udzielonymi przez firmę Tecmo, gra zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni dopiero 29 grudnia bieżącego roku. Na razie nie wiadomo, czy opóźnienie dotknie również edycji amerykańskiej. Największe sklepy internetowe w Stanach Zjednoczonych wciąż podają datę 14 grudnia 2005 roku.

Tymczasem w Internecie pojawiła się pierwsza recenzja wspomnianego tytułu. Program został oceniony przez magazyn GamePro i uzyskał najwyższą możliwą ocenę: 5 punktów. Czy oczekiwanie się opłaci. Posiadacze konsoli Xbox 360 będą się mogli o tym przekonać już niedługo – o ile znowu nic się nie zmieni...

Dead or Alive 4 kolejny raz opóźniona - tym razem w Japonii - ilustracja #1

Dead or Alive 4 to kolejna odsłona sławnej bijatyki, przeznaczona dla najnowszej konsoli Microsoftu – Xboxa 360. Dead or Alive 4 łączy w sobie wszystkie zalety części trzeciej oraz DoA Ultimate. Możemy więc grać przez sieć korzystając z zaawansowanej technologii Xbox Live i ogromnych możliwości Xboxa 360.

W DoA 4 znajdziemy trzy nowe postaci, są to: Eliot, mężczyzna walczący stylem Keii Ken opartym na szybkich ciosach otwartą dłonią; Kokoro, czarnowłosa piękność używająca stylu Akiry z Virtua Fighter oraz zapaśniczka z twarzą zasłoniętą maską. Oprócz wyżej wymienionych, możemy także zagrać doskonale znanymi już postaciami, takimi jak np. Ryu Hayabusą czy Kasumi.

Więcej informacji na temat Dead or Alive 4 znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.