Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2007, 10:19

autor: Jiker

The Legend of Zelda: A Link to the Past już w ofercie Virtual Console

Wczorajsza aktualizacja usługi Virtual Console była skromna, jeśli chodzi o liczbę gier. Biorąc jednak pod uwagę jakość oraz kultowość dodanej pozycji można śmiało stwierdzić, że był to jeden z najbogatszych poniedziałków w historii sieciowej usługi konsoli Nintendo Wii. Oferta VC poszerzona została bowiem o grę The Legend of Zelda: A Link to the Past.

Wczorajsza aktualizacja amerykańskiej wersji usługi Virtual Console była skromna, jeśli chodzi o liczbę gier. Biorąc jednak pod uwagę jakość oraz kultowość dodanej pozycji można śmiało stwierdzić, że był to jeden z najbogatszych poniedziałków w historii sieciowej usługi konsoli Nintendo Wii. Oferta VC poszerzona została bowiem o grę The Legend of Zelda: A Link to the Past.

The Legend of Zelda: A Link to the Past już w ofercie Virtual Console  - ilustracja #1

The Legend of Zelda: A Link to the Past w wersji na SNESa.

The Legend of Zelda: A Link to the Past wydano pierwotnie w 1992 roku na konsolę Super Nintendo. W grze przejmujemy kontrolę nad młodzieńcem Linkiem, którego zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki Zeldy i powstrzymanie złego czarodzieja Agahnima, który stara się wskrzesić Ganona, największego wroga głównego bohatera serii. W tym celu podróżujemy przez bajeczne krainy i ich mroczne odpowiedniki.

The Legend of Zelda: A Link to the Past można nabyć uiszczając opłatę w wysokości 800 Wii Points.