Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2009, 11:21

autor: vampire

Tajemnicza grafika zapowiedzią nowej gry związanej z Dead Space

Osoby, którym do gustu przypadł Dead Space, czyli survival horror osadzony w klimatach sci-fi autorstwa firmy Electronic Arts, zapewne zainteresuje pewien tajemniczy obraz, jaki niedawno pojawił się na oficjalnym blogu gry. Niestety opis grafiki ogranicza się jedynie do niewiele mówiącego tekstu - Aegis VII.

Osoby, którym do gustu przypadł Dead Space, czyli survival horror osadzony w klimatach sci-fi autorstwa firmy Electronic Arts, zapewne zainteresuje pewien tajemniczy obraz, jaki niedawno pojawił się na oficjalnym blogu gry. Niestety opis grafiki ogranicza się jedynie do niewiele mówiącego tekstu - Aegis VII. Nie wiemy, więc z jakiej dokładnie produkcji ona pochodzi, możemy jedynie przypuszczać, że z nowego tytułu związanego z Dead Spacem - być może z konwersji tworzonej z myślą o Wii, jakiegoś dodatku lub po prostu sequela. Zapewne jednak sprawa ta wyjaśni się już niedługo. Warto też wspomnieć, że fanom udało się odczytać widoczny na murze napis (The End Will Be Set In Motion!), o czym możecie przekonać się przeglądając komentarze chociażby na wspomnianym blogu.

Tajemnicza grafika zapowiedzią nowej gry związanej z Dead Space - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Dead Space ukazał się w naszym kraju 24 października ubiegłego roku jednocześnie na pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PS3, oczywiście dystrybucją zajęła się firma Electronic Arts Polska. Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszej recenzji wersji na PC.