Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2009, 17:10

autor: Jiker

Szukasz prezentu komunijnego? W Empiku ciągle znajdziesz wszystko, co trzeba

Niezwykła reakcja polskich mediów na komunijną promocję salonów sieci Empik spowodowała, że przedstawiciele sklepu przyznali się do błędu i zobowiązali się do całkowitego wycofania z pomysłu. Jak jednak informuje internetowa platforma stacji TVN24, Empik w dalszym ciągu wystawia konsole, Pisma Święte oraz różańce na specjalnych stoiskach z ofertą komunijną.

Niezwykła reakcja polskich mediów na komunijną promocję salonów sieci Empik spowodowała, że przedstawiciele sklepu przyznali się do błędu i zobowiązali się do całkowitego wycofania z pomysłu. Jak jednak informuje internetowy serwis stacji TVN24, Empik w dalszym ciągu wystawia konsole, Pisma Święte oraz różańce na specjalnych stoiskach z ofertą komunijną.

Szukasz prezentu komunijnego? W Empiku ciągle znajdziesz wszystko, co trzeba - ilustracja #1

Zdjęcie przesłane przez internautę na platformę Kontakt TVN24.

Tego typu sytuacja zaobserwowana została w jednym z warszawskich Empików (przy rondzie De Gaulle’a). Jakby tego wszystkiego było mało, stoiska zostały umieszczone w samym sercu działu z grami komputerowymi. Do grona konsol marki Sony – PlayStation 2 i PlayStation 3 – dołączyła tym razem platforma Microsoftu, Xbox 360. Rodzina dzieci pierwszokomunijnych może więc teraz bez większych problemów spełnić marzenie fana obu najnowszych platform stacjonarnych. A co jeśli dzieciak woli Nintendo? Empik ma pełne pole do popisu w kwestii uzupełnienia swojej oferty specjalnej. Jakby jednak nie było – taki pomysł na ewangelizację młodzieży musimy uznać za niezbyt smaczny.

gry