Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2007, 12:30

autor: Major Doktor Upiorna

Szczegóły na temat czerwcowej aktualizacji usługi PSN

Serwis informacyjny ComputerAndVideoGames, powołując się na korespondencję z europejskim odziałem Sony Computer Entertainment podał szczegóły na temat trzech czerwcowych aktualizacji usługi PlayStation Network.

Serwis informacyjny ComputerAndVideoGames, powołując się na korespondencję z europejskim odziałem Sony Computer Entertainment podał szczegóły na temat trzech czerwcowych aktualizacji usługi PlayStation Network. Pierwsza na liście pojawiła się gra Calling All Cars, która w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała już w maju. Owa pozycja, skupiająca się na zabawie w trybie wieloosobowym, pozwala na wcielenie się w policjanta, ścigającego przestępców. Posiadacze konsoli PlayStation 3 ze Starego Kontynentu będą mogli sprawdzić się w roli stróża prawa już 22 czerwca.

Kolejna produkcja do pobrania to Super Stardust HD, stanowiąca remake klasycznego tytułu, który w 1993 r. został przygotowany z myślą o komputerach Amiga 500. Zadanie gracza, polegające na zniszczeniu asteroidów zagrażających Ziemi, rozpocznie się 29 czerwca. Na samym końcu przedstawiciele Sony wymienili nowy tryb gry Motorstorm. Ów moduł będzie nosił nazwę Time Attack i pojawi się w ofercie PSN w następny piątek.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.