Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPPS3
Okładka Calling All Cars (PSP)

Calling All Cars

Criminal Crackdown

Criminal Crackdown jest zręcznościówką, opracowaną przez ojców serii God of War i Twisted Metal. Podobnie jak w tym ostatnim cyklu, w nowej grze poruszamy się samochodami, aczkolwiek naszym głównym zadaniem nie jest niszczenie innych pojazdów.

Akcji | samochodowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Okładka Calling All Cars (PSP)

data premiery gry:

anulowana

PSP

10maj2007

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Criminal Crackdown jest zręcznościówką, opracowaną przez ojców serii God of War i Twisted Metal. Podobnie jak w tym ostatnim cyklu, w nowej grze poruszamy się samochodami, aczkolwiek naszym głównym zadaniem nie jest niszczenie innych pojazdów. Zamiast tego musimy łapać uciekających przed nami kryminalistów.

Rozgrywka przypomina więc klasyczną zabawę w policjantów i złodziei. Musimy zatem wybrać jeden z ponad dziesięciu dostępnych wozów, wyposażyć go w odpowiednią broń i ruszyć na łowy. Oczywiście na trofeum w postaci przestępców dybią też inni wirtualni myśliwi, więc posiadane środki ofensywne trzeba wykorzystywać również przeciwko rywalom. Stajemy w szranki z wymagającą Sztuczną Inteligencją lub maksymalnie czterema graczami (online albo na podzielonym ekranie).

Wszystko ukazane zostało w rzucie izometrycznym przy pomocy kreskówkowej grafiki, wykonanej w technologii cel-shading. Konsola PlayStation 3 umożliwia wyświetlenie oprawy wizualnej nawet w trybie 1080p, więc poziom szczegółowości obrazu jest naprawdę pierwszorzędny. Warto zauważyć, iż animacja nie zwalnia nawet na krótki moment i cały czas oferuje sześćdziesiąt klatek na sekundę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 UMD

Oczekiwania czytelników: 3,1 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Calling All Cars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Left 4 Dead 2, MAG) 15/1/10
Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Left 4 Dead 2, MAG) 15/1/10

wiadomość15 stycznia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowy weekend z Left 4 Dead 2, zapowiedź strzelaniny Eclosion, darmowe poziomy do Peggle Nights, plotki o Batman: Arkham Asylum w wersji Game of the Year, koniec sieciowego trybu Calling All Cars i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Modern Warfare 2, The Beatles: Rock Band, Oddworld) 20/10/09
Wieści ze świata (Modern Warfare 2, The Beatles: Rock Band, Oddworld) 20/10/09

wiadomość20 października 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: gracze walczą o serwery dedykowane w pecetowym Modern Warfare 2, premiera albumu Abbey Road do The Beatles: Rock Band, środa w Xbox Live Arcade, wrzesień w Stanach Zjednoczonych, klasyka w serwisie Console Classix, czwartek dniem premiery przygód Abe’a w wersji na PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Tekken: Dark Resurrection najlepiej sprzedającą się grą z oferty PlayStation Network w Europie

wiadomość23 sierpnia 2007

Europejski oddział firmy Sony Computer Entertainment poinformował za sprawą zorganizowanej w trakcie targów Games Convention konferencji prasowej o aktualnych wynikach sprzedaży gier rozprowadzanych za pomocą sieciowej usługi PlayStation Network.

Calling All Cars także na PSP
Calling All Cars także na PSP

wiadomość16 sierpnia 2007

Calling All Cars, produkcja, za którą stoi sam David Jaffe (twórca God of War), od maja dostępna jest dla posiadaczy PlayStation 3. Za odpowiednią opłatą (niecałe 10$) mogą oni ściągać ten tytuł z PlayStation Network. Najnowszy numer brytyjskiej edycji PSP – The Official Guidebook potwierdza tymczasem, iż wkrótce w Calling All Cars będą mogli zagrać również właściciele PSP.

Eat, Sleep, Play nowym studiem autora God of War

wiadomość28 lipca 2007

David Jaffe, twórca legendy Twisted Metal i God of War oraz pracownik amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, przerwał milczenie w temacie swojego tajemniczego projektu. Potwierdził tym samym wcześniejsze plotki, według których miałoby nim być nowe studio.

PS3
PSP