Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2005, 10:40

autor: Elrond

Squad Assault: Second Wave - niedługo na rynku

Dla wszystkich fanów strategicznej gry wojennej Squad Assault: West Front, którzy mają za sobą kilka(dziesiąt) nieprzespanych nocy spędzonych z tą pozycją i zaczynają się rozglądać za podobnymi tytułami, mam dobrą wiadomość. Otóż jak poinformowały firmy Got Game Entertainment oraz Merscom, dzięki ich wspólnym staraniom na rynku ukaże się Squad Assault: Second Wave.

Dla wszystkich fanów strategicznej gry wojennej Squad Assault: West Front, którzy mają za sobą kilka(dziesiąt) nieprzespanych nocy spędzonych z tą pozycją i zaczynają się rozglądać za podobnymi tytułami, mam dobrą wiadomość. Otóż jak poinformowały firmy Got Game Entertainment oraz Merscom, dzięki ich wspólnym staraniom na rynku ukaże się Squad Assault: Second Wave. Premierę gry przewidziano na czerwiec tego roku, niestety, na razie tylko w USA.

Squad Assault: Second Wave to znacznie zmodyfikowana, ulepszona i rozszerzona wersja oryginału. Instalując ją na dysku dostaniemy 3 całkowicie nowe kampanie, 15 nowych misji oraz 15 nowych operacji, dzięki czemu będziemy mogli spróbować swoich sił z co najmniej 100 bitwach. To wersja gry zawiera również wszystkie wydane do tej pory patche oraz prawie 800 MB dodatkowych materiałów, w tym ponad 50 map stworzonych przez fanów gry. Miłośnicy rozgrywek wieloosobowych również znajdą coś dla siebie - w Squad Assault: Second Wave możemy zmierzyć się z żywymi przeciwnikami poprzez LAN lub Internet.

Więcej informacji na temat gry powinno pojawić się już w przyszłym tygodniu.