Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2007, 10:37

autor: Major Doktor Upiorna

Sposób na zdobycie sławy w branży muzycznej

Z myślą o wszystkich niespełnionych piosenkarzach firma Positech Games zapowiedziała grę o nazwie Kudos-Rock Legend. Producent ten jest odpowiedzialny m.in. za stworzenie takich tytułów jak chociażby Kudos i Democracy. Przygotowywany projekt będzie stanowił coś na kształt hybrydy trzech gatunków: RPG, symulacji codziennego życia i strategii turowej.

Z myślą o wszystkich niespełnionych piosenkarzach firma Positech Games zapowiedziała grę o nazwie Kudos-Rock Legend. Producent ten jest odpowiedzialny m.in. za stworzenie takich tytułów jak chociażby Kudos i Democracy. Przygotowywany projekt będzie stanowił coś na kształt hybrydy trzech gatunków: RPG, symulacji codziennego życia i strategii turowej. Niniejsza pozycja pozwoli graczowi na zaistnienie w branży muzycznej.

Sposób na zdobycie sławy w branży muzycznej - ilustracja #1

Podobnie, jak w Kudos użytkownik, rozpoczynając praktycznie od zera, będzie musiał wspiąć się za sam szczyt karier zawodowej i zdobyć sławę. Samemu trzeba będzie znaleźć członków zespołu, stworzyć jego odpowiedni wizerunek, napisać piosenki i skomponować do niech chwytliwą melodię oraz nagrać płytę. Kariera zespołu rozpocznie się w przydomowym garażu i okolicznych barach. Każdy dzień odpowiada jednej turze i to od użytkownika będzie zależało w jaki sposób czas ten zostanie wykorzystany. Oczywiście wpłynie to na kierunek rozwoju zespołu i realizację postawionego zadania.

Sposób na zdobycie sławy w branży muzycznej - ilustracja #2

Zgodnie z zapowiedzią producenta Kudos-Rock Legend pojawi się na europejskich półkach sklepowych już 26 maja br. Wszystkich zainteresowanych niniejszą pozycją zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej, gdzie zamieszczono dokładne informacje na jej temat.