Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2006, 09:31

Spore dopiero w lutym 2007 roku?

Choć publikowane przez amerykańskie sklepy internetowe daty premier programów rozrywkowych nie zawsze są stuprocentowo dokładne, to dają pewien pogląd, kiedy możemy spodziewać się danej gry na rynku. Od czasu do czasu warto więc sprawdzić, jak aktualnie przedstawia się sytuacja z niektórymi, wartymi uwagi tytułami.

Choć publikowane przez amerykańskie sklepy internetowe daty premier programów rozrywkowych nie zawsze są stuprocentowo dokładne, to dają pewien pogląd, kiedy możemy spodziewać się danej gry na rynku. Od czasu do czasu warto więc sprawdzić, jak aktualnie przedstawia się sytuacja z niektórymi, wartymi uwagi tytułami. Tak postąpił wczoraj popularny serwis Gamespot. Na celowniku redaktorów magazynu znalazły się sieci sklepów GameStop i EBGames. Wyniki śledztwa prezentujemy poniżej.

Spore dopiero w lutym 2007 roku? - ilustracja #1
Czy Spore urodzi się dopiero za dziewięć miesięcy?

Według informacji zawartych na internetowej stronie sklepu GameStop, najnowszy produkt Willa Wrighta o nazwie Spore, zadebiutuje dopiero za dziewięć miesięcy, konkretnie 1 lutego 2007 roku. Witryna ujawnia też datę premiery pierwszego, oficjalnego rozszerzenia najpopularniejszej obecnie gry MMO, zatytułowanej World of WarCraft. Dodatek The Burning Crusade miałby trafić na półki sklepowe 2 października bieżącego roku. GameStop ujawnia też cenę nowej odsłony cyklu Guitar Hero. Gra w zestawie z gitarą pełniąca funkcję kontrolera będzie kosztować 89.99 dolarów, czyli o 10 dolarów drożej niż w przypadku pierwowzoru. Program zadebiutuje 1 listopada bieżącego roku.

Pozostałe aktualizacje dat premier gier konsolowych podajemy w telegraficznym skrócie:

  • EyeToy: Play 3 (PS2) – 01.09.06
  • Killzone: Liberation (PSP) – 31.10.06
  • NBA 07 (PSP) – 03.10.06
  • NBA 07 Featuring the Life, vol. 2 (PS2) – 03.10.06
  • Valkyrie Profile: Lenneth (PSP) – 18.07.06
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry