Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 13:00

autor: Major Doktor Upiorna

Słów kilka na temat dystrybucji gry ThreadSpace: Hyperbol

Kilkakrotnie przekazywaliśmy Wam, że studio Iocaine – finalista Festiwalu Niezależnych Gier z 2005 roku – pracuje nad ciekawym projektem o nazwie ThreadSpace: Hyperbol. Obecnie doszły do nas informacje, że owa gra, mająca być połączeniem kosmicznej strzelaniny i pozycji o charakterze strategicznym, ma być dystrybuowana elektroniczne.

Kilkakrotnie przekazywaliśmy Wam, że studio Iocainefinalista Festiwalu Niezależnych Gier z 2005 roku – pracuje nad ciekawym projektem o nazwie ThreadSpace: Hyperbol. Obecnie doszły do nas informacje, że owa gra, mająca być połączeniem kosmicznej strzelaniny i pozycji o charakterze strategicznym, ma być dystrybuowana elektroniczne. Jak się dowiedzieliśmy wymienione studio podpisało już w tej sprawie stosowną umowę z firmą Atari.

Wiem także, że posiadacze PeCetów otrzymają niniejszy tytuł najprawdopodobniej jeszcze podczas tegorocznego lata. Szczegółowe informacje na temat niniejszej pozycji znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zachęcamy Was również do odwiedzenia jej strony oficjalnej, gdzie znajdziecie interesujące filmiki, przestawiające fragmenty rozgrywki.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

ThreadSpace: Hyperbol

ThreadSpace: Hyperbol