Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 12:33

autor: Metatron

Gra Harry Potter i Zakon Feniksa trafi na telefony komórkowe

Najnowsza część przygód najpopularniejszego na świecie nastoletniego czarodzieja ukaże się również w wersji na telefony komórkowe. Takie oświadczenie wydało wczoraj Electronic Arts. Poza grą dostępne będą różne możliwości personalizacji własnych komórek, a to za sprawą nawiązujących do filmu Harry Potter i Zakon Feniksa tapet oraz dzwonków.

Najnowsza część przygód najpopularniejszego na świecie nastoletniego czarodzieja ukaże się również w wersji na telefony komórkowe. Takie oświadczenie wydało wczoraj Electronic Arts. Poza grą dostępne będą różne możliwości personalizacji komórek, a to za sprawą nawiązujących do filmu Harry Potter i Zakon Feniksa tapet oraz dzwonków.

Fabuła gry będzie oparta na wspomnianym filmie. Produkcją zajmuje się brytyjskie studio EA Mobile. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądała owa produkcja, lecz twórcy zapewniają, że wydarzenia w niej przedstawione nie będą odbiegały od tego, co można było przeczytać w książce.

Gra Harry Potter and the Order of the Phoenix w wersji na telefony komórkowe ukaże się w Europie 15 czerwca. Amerykanie swoją edycję dostaną jedenaście dni później.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter i Zakon Feniksa