Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2009, 15:38

SimBin przygotowuje RACE On

Twórcy dobrze znanych wszystkim wirtualnym kierowcom wyścigowych gier z serii RACE czy też GT Legends zapowiadają nowy pecetowy dodatek do swojego katalogu. Panie i panowie, nadchodzi RACE On.

Twórcy dobrze znanych wszystkim wirtualnym kierowcom wyścigowych gier z serii RACE czy też GT Legends zapowiadają nowy pecetowy dodatek do swojego katalogu. Panie i panowie, nadchodzi RACE On.

Ostatnio SimBin spróbowało szczęścia w zbudowaniu prawdziwie konsolowej symulacji dla zatwardziałych mistrzów kierownicy. Jak się okazało w naszej recenzji, RACE Pro na X360 pozostawiał nieco do życzenia. Przyszła zatem pora na powrót do korzeni – w drugim kwartale 2009 roku pojawi się kolejna nie dająca się ominąć propozycja dla pecetowych koneserów samochodowej symulacji.

Zgodnie z zapowiedzią, RACE On to wysokooktanowa mieszanka różnych typów zawodów, z zeszłorocznym WTCC (World Touring Car Championship) na czele. Nowością w tej grze będą silne niczym turbina z czołgu Abrams amerykańskie muscle cars oraz znane w świecie wyścigów zawody z cyklu Formula Masters. W grze ujrzymy w sumie 16 modeli samochodów podzielonych na 8 klas (ponad 140 wariacji) i 12 perfekcyjnie odwzorowanych torów (m.in. Okayama), z czego kilka nie było do tej pory prezentowanych na PC.

SimBin przy tym lubi wydawać swoje gry w pakietach, nie inaczej będzie tym razem. RACE On będzie sprzężone z STCC The Game (7 skandynawskich torów, 6 dodatkowych samochodów) oraz zawierać ma wszystko to, co pojawiło się w RACE 07. Jeśli już posiadasz RACE 07, nowa gra będzie „tylko” rozszerzeniem, a dodatkowo wszystko ma idealnie współpracować z jeszcze inną grą studia – GTR Evolution. Sumując wszystko: pecetowi wyścigowcy otrzymają 39 modeli samochodów (17 klas, 450 wariacji) i 30 torów (z dodatkowymi 17 alternatywnymi trasami). Na ich miejscu bym się ekscytował.

SimBin przygotowuje RACE On - ilustracja #1
Jakie logo jest, każdy widzi.