Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka GTR Evolution (PC)

GTR Evolution PC

GTR Evolution to tytuł ze studia SimBin, które zasłynęło takimi grami jak GT Legends, czy GTR 2: FIA GT Racine Game. Pozycje te są bardzo dobrymi symulatorami wyścigów i cieszą się niezwykłą popularnością.

Wyścigi | samochodowe | multiplayer

PC Windows
Okładka GTR Evolution (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28sierpnia2008

1października2008

pudełko PL

GTR Evolution to tytuł ze studia SimBin, które zasłynęło takimi grami jak GT Legends, czy GTR 2: FIA GT Racine Game. Pozycje te są bardzo dobrymi symulatorami wyścigów i cieszą się niezwykłą popularnością. Tym razem mamy okazję pościgać się jednymi z najlepszych samochodów z kategorii GT i WCTT Extreme (World Touring Car Championship). m.in.: Aston Martin DBR9, Audi R8 GT Concept, Dodge Viper Comp. Coupe, Corvette C6.R, MNW M3 GTR, Gillet Vertigo, czy Marcos Marcorelly GTC. Produkcja liczy sobie 22 samochody podzielone na trzy klasy.

Pojeździmy nimi po 19 zróżnicowanych torach, w tym po legendarnym Nurburgring Nordschleife, który jeszcze nie zagościł w żadnej grze komputerowej o tematyce wyścigowej, głównie ze względu na ogromny poziom trudności. Green Hell – bo tak też mówi się na Nurburgring, jest niezwykle zdradliwy i trudny technicznie.

Gra dostępna jest w dwóch wersjach. Pierwsza, oprócz GTR Evolution, oferuje elementy (ok. 49 samochodów, trasy itp.), które mogliśmy spotkać w RACE ’07. Druga natomiast, wydana została jako dodatek dla posiadaczy tegoż tytułu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 348 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.2 / 10 na podstawie 44 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI GTR Evolution

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe GTR Evolution

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 4.7 GB HDD, Windows XP/Vista

Nowy symulator wyścigów od twórcow GTR i Race
Nowy symulator wyścigów od twórcow GTR i Race

wiadomość1 kwietnia 2010

Studio SimBin Development Team, które zasłynęło z wyprodukowania kilkunastu udanych symulatorów wyścigów (m.in. GT Legends, GTR oraz seria RACE), poinformowało o rozpoczęciu prac nad nową grą z cyklu GTR. Produkcja trafi do sprzedaży w 2011 roku.

Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)
Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)

wiadomość28 grudnia 2009

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Najciekawsze modyfikacje drugiej połowy listopada
Najciekawsze modyfikacje drugiej połowy listopada

wiadomość30 listopada 2009

Przedstawiamy wybór najciekawszych modyfikacji jakie ukazały się w ostatnich dwóch tygodniach. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

SimBin przygotowuje RACE On
SimBin przygotowuje RACE On

wiadomość12 marca 2009

Twórcy dobrze znanych wszystkim wirtualnym kierowcom wyścigowych gier z serii RACE czy też GT Legends zapowiadają nowy pecetowy dodatek do swojego katalogu. Panie i panowie, nadchodzi RACE On.

Project Toad - tajemniczy projekt od twórców serii RACE
Project Toad - tajemniczy projekt od twórców serii RACE

wiadomość26 stycznia 2009

Wspomniany w tytule „projekt ropucha” powinien dużo mówić miłośnikom realistycznych gier wyścigowych. Taki kryptonim nadało studio SimBin kolejnemu swojemu dziełu, na które czekają wszyscy pecetowi wyścigowcy.