Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 czerwca 2003, 12:07

autor: Solnica

ŚGK Wydanie Specjalne 2/2003 - Czy lubisz się bać?

Wszystkich fanów ciemnych korytarzy, złowrogich wampirów i tajemniczych zgonów - słowem, miłośników horroru, z niepokojem zawiadamiamy, że oto już w środę, 25 czerwca, wybije czarna godzina premiery Specjalnego Wydania Świata Gier Komputerowych.

Wszystkich fanów ciemnych korytarzy, złowrogich wampirów i tajemniczych zgonów - słowem, miłośników horroru, z niepokojem zawiadamiamy, że oto już w środę, 25 czerwca, wybije czarna godzina premiery Specjalnego Wydania Świata Gier Komputerowych. Każdego, kto zajrzy do środka przejdą ciarki, jako, że poświęcone jest ono tylko i wyłącznie sprawom horroru. Alone in the Dark, Blair Witch, Blood, Blood Omen, Phantasmagoria, Resident Evil, Silent Hill 2 czy Bloodrayne to tytuły, które w swoim czasie zmroziły nam krew w żyłach, a które Wam przedstawimy. A graczy o najmocniejszych nerwach, którzy wytrwają z nami do końca, zaprosimy do zagrania w pełną wersję gry Od Zmierzchu do Świtu (From Dusk Till Dawn) i zaciętych walk z hordą zombie na pokładzie statku więziennego.Redakcja ŚGK

Świat Gier Komputerowych Wydanie Specjalne 2/2003 zacznie straszyć w kioskach i salonach sprzedaży już w najbliższą środę. Jedyne, co Was nie powinno przerazić, to jego cena - magazyn kosztować będzie tylko 9,95 złotych.