Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2003, 17:42

autor: ComCo

Sąsiad sąsiadowi wilkiem

Kiedy z mieszkania piętro wyżej, około czwartej nad ranem dobiegają przeraźliwe odgłosy dogrywającej imprezy, zaczynasz rozmyślać nad sposobem odpłacenia się swojemu sąsiadowi za nieprzespaną noc... Taka i inne sytuacje są chyba dobrze znane osobom, które mieszkają w blokach czy domach wielorodzinnych - zauważyli to twórcy z firmy JoWooD, którzy pracują teraz nad przeniesieniem "sąsiedzkiego" życia na ekrany naszych komputerów.

oKiedy z mieszkania piętro wyżej, około czwartej nad ranem dobiegają przeraźliwe odgłosy dogrywającej imprezy, zaczynasz rozmyślać nad sposobem odpłacenia się swojemu sąsiadowi za nieprzespaną noc... Taka i inne sytuacje są chyba dobrze znane osobom, które mieszkają w blokach czy domach wielorodzinnych - zauważyli to twórcy z firmy JoWooD, którzy pracują teraz nad przeniesieniem "sąsiedzkiego" życia na ekrany naszych komputerów.

Sąsiad sąsiadowi wilkiem - ilustracja #1

W Neighbours From Hell (nazwa gry) staniemy się jednym z uczestników reality-show obserwującego zachowanie mieszkańców takiego domu. Kamery będą śledzić nasze poczynania na każdym kroku i sfilmują wszystkie pułapki, które zastawimy na konkurentów - w końcu gwiazdą programu może być tylko Gracz!

Sąsiad sąsiadowi wilkiem - ilustracja #2

Całość będzie posiadała ładną, przypominającą kreskówki grafikę, przyjazny interfejs, a także soundtrack świetnie oddający klimat tego tytułu. W sumie dostaniemy do przejścia 14 rozbudowanych scenariuszy, w których wykonamy przeróżne zadania zlecone przez producentów programu. Najważniejszy w grze będzie wskaźnik popularności – jeżeli spadnie do zera, to nasza przygoda dobiegnie końca.

Premiera Neighbours From Hell została zaplanowana na drugi kwartał tego roku.

Sąsiad sąsiadowi wilkiem - ilustracja #3

Więcej informacji: oficjalna strona.