Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lutego 2003, 19:49

autor: Solnica

Kolejne uaktualnienie Encyklopedii GIER 2003 już dostępne (28/02/03)

Z naszego serwera FTP możecie od dzisiaj pobrać trzecie uaktualnienie do Encyklopedii GIER 2003, zawierające kolejną, bardzo obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów.

Z naszego serwera FTP możecie od dzisiaj pobrać trzecie uaktualnienie do Encyklopedii GIER 2003, zawierające kolejną, bardzo obszerną porcję nowych i zaktualizowanych materiałów.

Tak naprawdę są to znowu dwa uaktualnienia: „pełne” oraz „częściowe”. Wersja „pełna” przeznaczona jest dla osób, które posiadają jedynie podstawową wersję EG2003. Drugie uaktualnienie, tzw. „częściowe”, przeznaczone jest TYLKO dla tych z Was, którzy zdążyli już pobrać i zainstalować poprzednią łatkę z dnia 16 stycznia 2003.

W stosunku do podstawowej wersji encyklopedii, styczniowe uaktualnienie zawiera następujące nowe materiały: 159 wpisów encyklopedycznych nowych gier, 173 kody do 37 gier, 92 teksty publicystyczne (recenzje + zapowiedzi), około 2600 nowych grafik oraz 17 obszernych poradników do gier. Wprowadzone zostały również liczne poprawki, zmiany i uaktualnienia pozostałych danych znajdujących się w encyklopedii: tekstów, dat wydania, kodów, itp.

Przypominam, iż uaktualnienia są całkowicie darmowe jednak, aby je pobrać należy zarejestrować się jako użytkownik EG2003 korzystając z dołączonego do niej numeru karty klubowicza [email protected]. Dokładny opis czynności, które należy w tym celu wykonać oraz same pliki do pobrania znajdziecie tutaj. Uaktualnienie możecie też oczywiście zamówić wraz z innymi interesującymi was plikami na płytce CD w naszym sklepiku.

Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć, iż 5 marca Encyklopedia GIER 2003 będzie ponownie dostępna w punktach z prasą (kioski, salony EMPiK) na terenie naszego kraju. Już dzisiaj możecie ją kupić za pośrednictwem naszego internetowego sklepiku.

Pomimo, iż zgodnie z wcześniejszymi informacjami ostatnie ogólnodostępne uaktualnienie EG2003 miało pojawić się pod koniec lutego (kolejne wyłącznie dla członków [email protected]), postanowiliśmy wypuścić jeszcze jedną, czwartą ogólnodostępną łatkę do EG2003. O terminie, w jakim się ona pojawi poinformujemy nieco później.