Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2006, 12:05

autor: Krooliq

Rajskie miasto opóźnione

Duńskie studio Sirius Games poinformowało, że Paradise City, czyli gra łącząca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz RPG, zostanie wydana później, niż do niedawna zakładano.

Duńskie studio Sirius Games poinformowało, że Paradise City, czyli gra łącząca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz RPG, zostanie wydana później, niż do niedawna zakładano. Pierwotne plany mówiły o trzecim kwartale bieżącego roku, teraz natomiast termin premiery został przesunięty na marzec 2007 roku.

Rajskie miasto opóźnione - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że zespół Sirius Games jakiś czas temu uraczył nas strategią gangsterską o nazwie Gangland. Rajskie miasto natomiast ma być czymś w rodzaju rozwinięcia, dopracowania i ulepszenia pomysłów z wcześniejszej, w/w chłodno przyjętej produkcji. A zatem fabuła gry ponownie skupi się wokół szeroko pojętej przestępczości miejskiej, jednak tym razem w świecie rządzonym przez potężne syndykaty, kluczowe funkcje pełnić będą wampiry.

Rajskie miasto opóźnione - ilustracja #2

 

Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji na temat omawianego programu odsyłamy do naszej Encyklopedii oraz Galerii obrazków.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Escape from Paradise City

Escape from Paradise City