Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2014, 14:30

autor: Draug

Promocja w sklepie Origin – gry Electronic Arts do 70% taniej

Firma Electronic Arts rozpoczęła kolejną wyprzedaż na platformie dystrybucji cyfrowej Origin, oferując gry ze swojego katalogu wydawniczego do 70% taniej. Przecena obejmuje takie tytuły jak Titanfall, Mass Effect Trilogy, SimCity, Crysis 3, Dead Space 3 czy Need for Speed: Most Wanted. Promocja potrwa do 7 października 2014 roku.

Platforma dystrybucji cyfrowej Origin podejmuje kolejną próbę przyciągnięcia uwagi graczy promocją na gry z katalogu wydawniczego firmy Electronic Arts. Przeceny obejmują kilkadziesiąt tytułów – zarówno wiekowych klasyków, jak i hitów sprzed kilku-kilkunastu miesięcy – i sięgają 70 procent. Coś dla siebie znajdą entuzjaści większości gatunków. Miłośnicy strzelanin mają do wyboru świeże jeszcze Titanfall, rodzime Bullestorm, wszystkie trzy tytuły z cyklu Crysis oraz wybrane odsłony serii Battlefield i Medal of Honor. Na entuzjastów szybkiej jazdy czekają tytuły sygnowane marką Need for Speed oraz Burnout Paradise. Ci, którzy lubią odgrywać postacie i podejmować wybory, mają do dyspozycji cykle Dragon Age i Mass Effect oraz Kingdoms of Amalur: Reckoning. Nie brakuje też strategii, survival horrorów, zręcznościówek i innych produkcji, jak również dodatków DLC i usług związanych z grami. Wyprzedaż potrwa do 7 października bieżącego roku.

Okazja do rozbudowania swojej biblioteki gier za niewielkie pieniądze potrwa do 7 października. - Promocja w sklepie Origin – gry Electronic Arts do 70% taniej - wiadomość - 2014-10-01
Okazja do rozbudowania swojej biblioteki gier za niewielkie pieniądze potrwa do 7 października.

Wybrane oferty

Na koniec warto przypomnieć, że na Originie w dalszym ciągu trwa najnowsza promocja z cyklu Specjalny prezent. Do 28 października można bezpłatnie dodać do swojego konta Bejeweled 3 – grę logiczną typu match-three z 2011 roku, stworzoną przez studio PopCap Games.