Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2014, 14:37

autor: Sarge

Uncharted 4: A Thief's End - dwie lokacje na grafikach koncepcyjnych

W książce The Art of Naughty Dog pojawiło się sporo grafik koncepcyjnych z produkcji stworzonych przez tytułowego dewelopera. Nie mogło zabraknąć tych najświeższych z nadchodzącej gry Uncharted 4: A Thief's End.

Jedna z grafik koncepcyjnych zawartych w książce The Art of Naughty Dog - Uncharted 4: A Thief's End - dwie lokacje na grafikach koncepcyjnych - wiadomość - 2014-10-01
Jedna z grafik koncepcyjnych zawartych w książce The Art of Naughty Dog

Do sieci wyciekły skany grafik koncepcyjnych do gry Uncharted 4: A Thief’s End. Pochodzą one z książki The Art of Naughty Dog, która w tym miesiącu trafi do sprzedaży w niektórych krajach. Skany są wprawdzie dostępne w dość niskiej jakości, ale pozwalają przyjrzeć się dwóm lokacjom, jakie prawdopodobnie przyjdzie nam zwiedzić w nadchodzącej produkcji studia Naughty Dog. Pierwsza z nich to zatopione miasto, gdzie Nathan Drake będzie się przemieszczać przy pomocy pontonu. Lokacja wzbudza skojarzenia z bardzo podobnym etapem znanym z Uncharted: Drake’s Fortune, czyli pierwszej części popularnej serii. Drugi skan przedstawia z kolei głównego bohatera chodzącego po plaży w trakcie mocno padającego deszczu.

Jak dotąd deweloper nie wypuścił zbyt wielu materiałów na temat swojej produkcji. Na czerwcowych targach E3 mogliśmy zobaczyć jedynie krótki zwiastun działający rzekomo na silniku gry. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek grafik, więc widoczne w tej wiadomości skany mogą być dla fanów prawdziwym zbawieniem. Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na więcej materiałów, tym razem w wyższej jakości.

Zatopione miasto przypomina jedną z lokacji znanych z pierwszej części serii - Uncharted 4: A Thief's End - dwie lokacje na grafikach koncepcyjnych - wiadomość - 2014-10-01
Zatopione miasto przypomina jedną z lokacji znanych z pierwszej części serii

Uncharted 4: A Thief’s End to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w których wcielamy się w poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Tym razem mamy do czynienia z produkcją ekskluzywną dla PlayStation 4, która ma zadebiutować na rynku w 2015 roku. Tradycyjnie możemy liczyć na to, że studio Naughty Dog nie tylko dostarczy wciągającą rozgrywkę, ale też oprawę graficzną na najwyższym poziomie. Twórcy celują w rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.