Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2004, 15:49

Producenci Team Factor anonsują dwie nowe gry

Czeskie studio 7FX, znane dotychczas z taktycznej gry akcji Team Factor, zaanonsowało na swojej oficjalnej stronie dwie nowe produkcje. Pierwszą z nich jest Rapid Gunner, symulator w którym będzie można postrzelać do rozmaitych celów. Zadaniem gracza jest przebrnąć przez kilkanaście misji, niszcząc po drodze wskazane obiekty

Czeskie studio 7FX, znane dotychczas z taktycznej gry akcji Team Factor, zaanonsowało na swojej oficjalnej stronie dwie nowe produkcje.

Pierwszą z nich będzie Rapid Gunner, symulator w którym będzie można postrzelać do rozmaitych celów. Zadaniem gracza jest przebrnąć przez kilkanaście misji, niszcząc po drodze wskazane obiekty. Rozgrywka toczyć się będzie w klasycznych miejscach jak strzelnica, ale też i na otwartym terenie. Do wyboru oczywiście pokaźny zestaw broni, szkoda tylko że nie podano co dokładnie wejdzie w jego skład. Program ukaże się już w kwietniu, tylko na PeCety.

Wasteland Heroes, czyli druga nowość zapowiadana przez 7FX, teleportuje nas w przyszłość, która jak zwykle nie przedstawia się zbyt optymistycznie. Ziemia w niczym nie przypomina bowiem planety, którą dotąd znałeś a zasługa to oczywiście siejących śmierć i zniszczenie wojen nuklearnych. W takich oto post-apokaliptycznych klimatach, gracz będzie miał niebywałą okazję... pościgać się samochodami. Producent obiecuje, że gra będzie przypominać zarówno kultową serię filmów Mad Max, jak i słynne gry komputerowe spod znaku Fallout. Program wciąż jest w fazie produkcyjnej i na razie nie wiadomo, kiedy miałby zadebiutować na rynku.