Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2005, 06:59

Premiera Bet on Soldier przesunięta

Nasi czytelnicy, którzy z zapartym tchem oczekują pojawienia się nowatorskiej gry akcji o nazwie Bet on Soldier, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Producent programu – firma Kylotonn – poinformował, że nie uda się mu dotrzymać planowanego terminu premiery i zamiast w maju, gra trafi na rynek dopiero we wrześniu bieżącego roku.

Nasi czytelnicy, którzy z zapartym tchem oczekują pojawienia się nowatorskiej gry akcji o nazwie Bet on Soldier, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Producent programu – firma Kylotonn – poinformował, że nie uda się mu dotrzymać planowanego terminu premiery i zamiast w maju, gra trafi na rynek dopiero we wrześniu bieżącego roku. Nie podano, czym owo opóźnienie jest spowodowane.

Świat pogrążony jest od wielu lat w wojnie, której początków już nikt nie pamięta. Olbrzymie korporacje, które podzieliły wpływy i rządy pomiędzy siebie, traktują wojnę jako czysty biznes. Ich pracownikami są najemnicy otrzymujący wypłaty za kolejnych zastrzelonych oponentów i notowani na giełdach. Wśród nich znajdują się również żołnierze elitarni, dla których zabijanie wyłącznie dla zabijania pozbawione jest dreszczyku emocji. Tym co ich najbardziej „kręci” jest obstawianie wyników kolejnych starć z wrogiem. Dla nich właśnie przygotowano specjalny program, Bet on Soldier, będący równocześnie rozrywką dla mas. I w takiego najemnika wcielasz się ty drogi graczu.

Gra złożona jest z szeregu etapów, na których musimy stawić czoło różnym przeciwnikom. Przed wkroczeniem na kolejny poziom możemy postawić określoną sumę pieniędzy na wynik naszej walki z danym żołnierzem przeciwnej frakcji. W momencie spotkania go w trakcie bitwy przystępujemy do pojedynku. W razie przegranej, tracimy postawioną pulę natomiast jeśli wygramy otrzymujemy pieniądze, których ilość określana przy uwzględnieniu rangi przeciwnika, ilości postawionych przez niego pieniędzy oraz czasu jaki zajęła nam walka. Dzięki zdobytym funduszom możemy ulepszać swojego zawodnika, a co za tym idzie konkurować z mocniejszymi przeciwnikami.

Więcej informacji na temat Bet on Soldier znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.