Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 maja 2007, 13:39

autor: Metatron

Poznaliśmy datę przyszłorocznych targów E for All

Pierwsza edycja zapowiedzianej w styczniu imprezy E for All (Entertainment for All Expo) jeszcze się nie odbyła (planowana jest na 18-20 października), a organizatorzy, International Data Group, już ogłosili daty i miejsce przyszłorocznych targów.

Pierwsza edycja zapowiedzianej w styczniu imprezy E for All (Entertainment for All Expo) jeszcze się nie odbyła (planowana jest na 18-20 października), a organizatorzy, International Data Group, już ogłosili datę przyszłorocznych targów.

E for All 2008 będzie mieć miejsce w dniach 28-30 sierpnia w Convention Center w Los Angeles, dawnym miejscu targów E3, które w tym roku – o czym informowaliśmy was kilka miesięcy temu – zmienią swoją formułę i przeniosą się do Santa Monica.

Poznaliśmy datę przyszłorocznych targów E for All - ilustracja #1

Tak wczesną zapowiedź daty przyszłorocznej edycji imprezy organizatorzy tłumaczą sporym zainteresowaniem firm, które już teraz chcą zapewnić sobie miejsce w następnym roku. Sierpień ma być lepszy z dwóch powodów – dla dzieci, które będą mogły odwiedzić targi w trakcie wakacji i dla wystawców, którzy otrzymają możliwość pokazania swoich gier na miesiąc przed pracowitym czwartym kwartałem roku.

Przypominamy, że Entertainment for All Expo – jak sama nazwa wskazuje – to targi elektronicznej rozrywki przeznaczone dla szerokiej publiczności, które deweloperom i wydawcom pozwolą na prezentację swoich produktów, a graczom na własnoręczne ich przetestowanie. W trakcie imprezy odbędą się również liczne turnieje, koncerty i wystawy. Dwa miesiące temu swoje wsparcie dla E for All ogłosiło już Nintendo.